تبلیغات

وداع با 2 کلاه سبز در معراج شهدا +عکس

خانواده ۲ تن از شهدای تیپ ۶۵ نوهد با حضور در معراج شهدا با پیکر پاک آنان وداع کردند.

خبرگزاری تسنیم: خانواده 2 تن از شهدای تکاوران تیپ 65 نوهد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران(کلاه سبزها) که اخیرا در ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند عصر چهارشنبه در معراج شهدا با پیکر پاک آنها وداع کردند.

در این مراسم امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش و امیر کاظمی رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش به همراه خانواده شهیدان محسن قوطاسلو و مجتبی یداللهی حضور داشتند و ساعاتی با پیکر مطهر این شهیدان مدافع حرم ارتش وداع کردند. پیکر دو شهید دیگر نیروی زمینی برای انجام مراسم وداع و تشییع به شهرستان‌های محل سکونتشان منتقل شد.

سرهنگ مجتبی ذوالفقارنسب، سروان مرتضی زرهرند، ستوان دوم مجتبی یداللهی منفرد و محسن قوطاسلو 4 تن از شهدای تکاور نیروی زمینی ارتش هستند که در ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند. دو تن از این شهدا از استان تهران و تکاوران تیپ 65 نوهد بودند و دو تن دیگر از استانهای خوزستان و خراسان شمالی و تکاوران تیپ 258 شهید پژوهنده و رکن دوم تیپ 45 تکاور شو شتر بودند.

وداع با 2 کلاه سبز در معراج شهدا +عکس

وداع با 2 کلاه سبز در معراج شهدا +عکس

وداع با 2 کلاه سبز در معراج شهدا +عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار