تبلیغات

آموزش شینیون مو به روش های مختلف در خانه -آکا

شینیون مو گونه ای از آرایش مو برای زنان است که معمولاً با جمع کردن مو با سنجاق به شکل های مختلف صورت می گیرد. شینیون ساده می تواند به راحتی توسط خود فرد انجام گیرد.

گاهی برای یک مهمانی دورهمی کوچک یا مهمانی دوستانه و یا وقتی دوستان و نزدیکانتان قصد دارند به منزل شما بیایند، خوب است به جای بستن موهایتان با یک کش موی معمولی از یک مدل ساده شینیون استفاده کنید. ما در اینجا چند مدل بستن موی ساده را که خودتان بتوانید به تنهایی در خانه و بدون نیاز به آرایشگر انجام دهید به کمک تصویر نمایش می دهیم.

به گزارش آکاایران: این تصویر یک مدل شینیون ساده است که خودتان به راحتی و بدون کمک گرفتن از دیگران می توانید انجام دهید. در زیر مراحل بستن این مدل مو به صورت مرحله به مرحله در تصاویر آورده شده است.

,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy]

آموزش شینیون مو به روش های مختلف در خانه -آکاشینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو

آکاایران: آموزش شینیون مو به روش های مختلف در خانه

در مرحله اول موهای خود را به دو دسته تقسیم می کنید. ,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy]موهای تقسیم شده را در هم گره می زنیم و یک قسمت آن را با گیره مو به حالت دایره نگه می داریم.,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy]قسمت دیگر را نیز به صورت دایره به بالای آن می چرخانیم و با گیره مو نگه می داریم. ,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy]در آخر شما یک مدل موی زیبا و ساده با وقت بسیار کم درست کرده اید.,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy] آموزش شینیون ساده به کمک بافت مو

شما می توانید خودتان و بدون کمک گرفتن از دیگران با موی بافته شده یک شینیون زیبا و بی نظیر انجام دهید. با انجام مراحل زیر، شینیون بافت مو را فرا خواهید گرفت.

مدل شینیون مو جدید دخترانه و زنانه

,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy]

مدل شینیون زیبا با بافت مو

,شینیون،مو،مدل شینیون،شینیون ساده،انواع شینیون،شینیون مو,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار