تبلیغات

عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران به کاریکاتور توهین آمیز همچنان ادامه دارد

انتشار کاریکاتوری از محمود احمدی نژاد در یک سایت خبری واکنش‌های زیادی را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسکن مهر در دولت قبل یکی از بارزترین اقداماتی بود که به گفته مسئولین وقت گامی مهم و تاثیر گذار در جهت رفع مشکل مسکن به ویژه برای اقشار کم درآمد و جوانان قلمداد می شد. اجرای کامل این طرح عظیم هنوز هم در جلسات دولت یکی از مهمترین مشکلات مسئولین محسوب می‌شود.


در همین راستا سایت خبری خبرآنلاین با انتشار کاریکاتوری از محمود احمدی نژاد حاشیه‌های زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد. 

عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد عذرخواهی که فایده نداشت/واکنش کاربران همچنان ادامه دارد

پس از انتشار این کاریکاتور سایت خبری مذکور پیام عذرخواهی در صفحه خود منتشر کرد و نوشت: "در پی انتشار کاریکاتوری در خبرآنلاین و به‌دنبال تلقی و سوءبرداشت‌های مختلف در این باره، این خبرگزاری ضمن عذرخواهی از آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد، این کاریکاتور را به‌دلیل نامناسب بودن ابتدا اصلاح و سپس با عنایت به احتمال  استمرار سوءبرداشت‍‌ها، آن را از خبرهای خود حدف نمود. همچنین مهدی عزیزی، کارتونیست کشورمان درباره سوءتفاهم پیش آمده در خصوص کارتونی درباره مسکن مهر، توضیحاتی ارائه داد.وی با عذرخواهی از سوءتفاهمی که از کاریکاتور مربوط به مسکن مهر و دکتر احمدی‌نژاد پیش آمده، گفت: هیچ قصد و غرضی در کار نبوده و من به عنوان یک کارتونیست، تنها با موضوعات و سوژه‌های روز فعالیت می‌کنم و این در کارنامه کاری من مشخص است. نکته قابل تأکید این است که در فعالیت حرفه‌ای می‌توان برداشت‌های متفاوتی داشت اما تاکید می‌کنم هیچ قصد سوئی در طراحی این کارتون وجود نداشته است و به همین جهت برای رفع برخی سوءتفاهمات بلافاصله این کاریکاتور را اصلاح نمودم."

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.