تبلیغات

ادعاي نماينده آمريکا در سازمان ملل عليه ايران

ادعاي نماينده آمريکا در سازمان ملل عليه ايران

ميزان/ نماينده آمريکا در سازمان ملل ضمن دفاع از رژيم صهيونيستي مدعي شد که ايران و کره شمالي مهمترين تهديدهاي امنيت جهاني هستند.

نماينده آمريکا در سازمان ملل در دفاع از رژيم صهيونيستي گفته است که از اين پس اجازه نمي‌ دهد سازمان ملل اشتباهاتي مانند محکوميت يک‌ طرفه اسرائيل را به خاطر شهرک‌ سازي ها مرتکب شود.
«نيکي هيلي» ضمن انتقاد شديد از سازمان ملل به خاطر آنچه «تعصب ضد اسرائيلي» خواند مدعي شد که من به عنوان نماينده آمريکا در سازمان ملل اعلام مي‌کنم که آمريکا در برابر تعصب هاي ضد اسرائيلي سازمان ملل ايستادگي خواهد کرد؛ آمريکا هرگز اجازه نخواهد داد که اشتباه وحشتناک قطعنامه ضد اسرائيلي 2334 دوباره تکرار شود که بر اساس آن، شوراي امنيت سازمان ملل اسرائيل را به صورت يک‌جانبه محکوم کرد.
اين مقام آمريکايي ضمن بيان اين ادعا که سازمان ملل در برخورد با مسائل جهاني استانداردهاي دوگانه دارد مدعي شد که شوراي امنيت سازمان ملل بيش از حد بر مسئله فلسطين متمرکز شده و به ديگر مسائلي که امنيت جهاني را تهديد مي‌کنند توجه ندارد.
«هيلي» در ادامه ادعاهاي خود افزود که ايران و کره شمالي با آزمايش موشک هاي بالستيک مهمترين تهديد امنيت جهاني هستند و سازمان ملل اقدام مؤثري براي مقابله با آنها انجام نداده‌ است.
پيش از اين شوراي امنيت سازمان ملل در اقدامي بي سابقه پيش نويس قطعنامه پيشنهادي چهار کشور مالزي، ونزوئلا، نيوزلند و سنگال در محکوم کردن شهرک سازي رژيم صهيونيستي و درخواست براي توقف سريع آن را تصويب کرد.
اين قطعنامه با 14 رأي موافق و يک رأي ممتنع به تصويب رسيد. آمريکا تنها عضو شوراي امنيت بود که به اين طرح رأي ممتنع داد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.