تبلیغات

مردم کره شمالی هم می خندند!

کد خبر: ۴۸۴۹۷۴

۱۶۷  بازدید

احتمالا شنیده اید که می گویند در کره شمالی فقط «رهبران عزیز» هستند که در موارد تبلیغاتی می خندند و می توانید خنده شان را ببینید.

برترین ها: احتمالا شنیده اید که می گویند در کره شمالی فقط «رهبران عزیز» هستند که در موارد تبلیغاتی می خندند و می توانید خنده شان را ببینید. اما اریک لافروگ پس از شش سفر به این کشور می گوید که مردم کره شمالی ربات هایی که از آن ها به تصویر کشیده اند، نیستند... آن ها هم می خندند!

اگرچه آن ها از فقدان آزادی و دیکتاتوری رنج می برند، اما می توانند لحظات شادی در زندگیشان داشته باشند... از آنجا که راهنماهایی که همیشه دنبال شما می آیند، حتی اگر افراد شادی باشند همیشه مشکوک هستند، گرفتن این عکس ها در کره شمالی کار آسانی نیست.

اریک لافروگ از جوانی عاشق سفر و کشورهای دور بود و وقتی 10 ساله بود مدتی را در جیبوتی، اتیوپی و یمن گذراند. او عکاسی را از سال 2006 آغاز کرد. به زودی مجلات و روزنامه های از سراسر جهان مانند ژئو، نشنال جئوگرافی و ... از کار او در تصاویرشان استفاده کردند. 

مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند!  مردم کره شمالی هم می خندند! 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.