تبلیغات

محکومیت بازیکن الهلال توسط فدراسیون فوتبال آسیا

به گزارش افکارنیوز،

عواد خمیس بازیکن تیم الهلال به علت نقض قوانین بین المللی فوتبال محکوم و جریمه شد.

بازیکن تیم فوتبال الهلال با امضای قرارداد با دو تیم از سوی فدراسیون فوتبال آسیا (یوفا) محکوم شد. عواد خمیس به علت نقض قوانین و بند قرارداد 31 مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.در بند این قرارداد تاکید شده است که بازیکنان تا پایان قرارداد خود با تیم کنونی اجازه امضا با تیم دوم را ندارند.

لازم به ذکر است که این بازیکن در حال حاضر بالغ بر سیصد هزار ریال(عربستان) نیز باید پرداخت کند که شکایاتی را در پی خواهد داشت.

محمد آل رکبانی در خصوص نقض قوانین بین المللی فوتبال گفت: در قرارداد هر بازیکن بندی وجود دارد که اگر بازیکنی در زمان واحد با دو باشگاه قرارداد امضا کند در واقع منجر به نقض قوانین بین المللی فوتبال و قرار گرفتن تیم خاطی در معرض تحریم نقل و انتقالات نیز هستند.در واقع تیم ها و بازیکنان علاوه بر تحریم با پرداخت جرایم سنگینی رو به رو خواهند شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.