تبلیغات

فتح‌الله‌زاده: بلاي افشارزاده را بر سر افتخاري مي‌آورند!

فتح‌الله‌زاده: بلاي افشارزاده را بر سر افتخاري مي‌آورند!

فارس/ مديرعامل سابق باشگاه استقلال گفت:به افتخاري گفتم که مواظب باش و گول نخور، همان بلايي که بر سر افشارزاده با 50 سال سابقه آوردند، بر سر شما هم مي‌آورند.
علي فتح‌الله‌زاده درخصوص اختلاف کي‌روش و برانکو و تجمع هواداران استقلال مقابل ساختمان اين باشگاه صحبت‌هاي زير را انجام داد:
*رفتن مقابل باشگاه باعث سوءاستفاده يک عده مي شود
ظاهراً بازهم هواداران استقلال در حمايت از شما مقابل ساختمان باشگاه جمع شدند.
من يک صفحه اينستاگرام دارم که طرفداران استقلال در همان صفحه به من ابراز محبت مي‌کنند. همين لطف آنها کفايت مي‌کند و رفتن مقابل باشگاه باعث مي‌شود يک عده سوءاستفاده کنند. استقلال اين روزها مشکل کم ندارد و در اين شرايط بايد بازيکن جذب کند و من هم نگران اين تيم هستم.
*به افتخاري گفتم بلاي افشارزاده را سر تو مي‌آورند
چطور؟
حرفهاي خوبي از داخل باشگاه بيرون نمي‌آيد و قبلاً هم به افتخاري گفتم که مواظب باش و گول نخور. همان بلايي که بر سر افشارزاده با 50 سال سابقه آوردند، بر سر شما هم مي‌آورند. افتخاري مرتب مي‌گويد حواسم هست، حواسم هست اما من به او گفتم اينقدر نگو حواسم جمع است چون در همين گير و دار همان بلاها سر شما هم مي‌آيد. متأسفانه تيم هم در يکي، دو بازي نتيجه نگرفت و حرف و حديثها بيشتر شد. من اعتقاد دارم برگشت به عقب دردي را دوا نمي‌کند.
*شيطان‌صفت‌ها را از استقلال دور کنند تيم درست مي شود
راهکار چيست؟
الان نزديک به 4 ماه است که افتخاري به باشگاه استقلال آمده و در اين 4 ماه مي‌شد يک تيم بست. من نمي‌دانم دوستان چرا مرتب به حاشيه مي‌پردازند! تيم که نتيجه بگيرد، همه چيز خود به خود خوب مي‌شود. بهتر است آقايان شيطان‌صفت را از باشگاه دور کنند تا چنين اتفاقاتي ديگر نيفتد. همين آقايان براي آنکه من فتح‌الله‌زاده را خراب کنند، همه جا گفتند که 80 ميليارد بدهي تقصير من است. اما مي‌دانند اگر اين حرف را به صورت رسمي بزنند آن وقت است که من شکايت مي‌کنم و بايد بيايند و در دادگاه پاسخگو باشند و بدتر آبروي خودشان مي‌شود. به خاطر اين، به اين طرف و آن طرف خط مي‌دهند که من را خراب کنند. من اين آدم‌ها را مي‌شناسم ولي اگر حرفي نمي‌زنم دليل بر ندانستم نيست. 80 ميليارد بدهي داريد که 40 ميلياردش ماليات است. ماليات را چرا به گردن من مي‌اندازيد؟ اگر نمي‌توانيد تيم را به من بسپاريد تا من همه چيز را حل کنم آن وقت که بدهي صفر شد، 3 سال ديگر تيم را به خودتان مي‌دهم. به جاي اين حرفها به فکر استقلال باشيد که چند روز ديگر مي‌خواهد به آسيا برود و همه کاسه و کوزه‌ها بر سر منصوريان شکسته که او نتيجه نمي‌گيرد. شما چرا داشته‌هايتان را رها کرده‌ايد و سراغ حاشيه مي‌رويد؟
*مگر در زمان من بازيکنان اعتراض نمي‌کردند؟
منظورتان چيست؟
الان چه وقت اين است که کاوه رضايي بگويد من مي‌خواهم بروم؟ استقلال چند روز ديگر بايد به مصاف السد برود و تيم ما يکي از پرافتخارترين تيمهاي آسيا است. به جاي حاشيه، مشکلات را حل کنيد. مگر زمان من، بازيکنان اعتراض نمي‌کردند؟ مگر اين اتفاقات درزمان من نبود؟ من هم مي‌آمدم با بازيکن جلسه مي‌گذاشتم و مشکل را حل مي‌کردم. جالب است من با 3 ميليارد تيم را نگه مي‌داشتم. الان آقايان با 25 ميليارد نمي‌توانند. متأسفانه چيزهايي مي‌شنويم که خوشايند نيست و دودش به چشم هوادار مي‌رود. آقايان مرتب به فکر اين هستند که همه چيز را به گردن من، قريب، نظري جويباري، اوليايي و... بيندازند در حالي که ماه پشت ابر نمي‌ماند. بارها گفته‌ام فوتبال مثل يک آکواريوم است که همه چيز در آن مشخص مي‌شود و نمي‌شود مسائل را پنهان کرد.
*سلطاني‌فر دو هيات مديره را رو در رو کند تا دست خيلي‌ها رو شود
ظاهراً دلتان خيلي پر است.
دلم پر نيست. دلم مي‌سوزد. من از شخص وزير ورزش تقاضايي دارم که مسائل استقلال را ريز به ريز رصد کند. وزير قبلي که جرأت نداشت و نمي‌خواست که دست يکسري‌ها را رو کند چون آن وقت افرادي را که خودش انتخاب کرده بود در نهايت آبروي خودش را مي‌بردند. من از مسعود سلطاني‌فر که فردي آشنا به ورزش است مي‌خواهم هيئت مديره قبل و هيئت مديره جديد استقلال را رودررو کند و آنجا همه چيز را از زمان مديريت ما در استقلال جويا شود. مطمئن باشيد آن وقت وزير مي‌فهمد که چه کساني دروغ مي‌گويند و چه کساني اين وسط آتش‌بيار معرکه مي‌شوند. اگر وزير محترم اين کار را انجام ندهد مطمئن باشيد که عده‌اي به دنبال گرفتن ماهي از آب گل‌آلود خواهند بود و باور کنيد يکسري هم از اين تجمعاتي که رخ مي‌دهد خوشحال مي‌شوند.
*شايد برخي‌ها در تجمعات افراد را تحريک کنند تا عليه وزير شعار بدهند
چطور؟
من از اين شيطنت‌ها زياد ديده‌ام. شما فرض کنيد که در همين تجمعات 10 نفر را تحريک کنند که عليه وزير شعار بدهند. از اين کارها زياد اتفاق افتاده است. وزارت ورزش به عنوان متولي ورزش خيلي راحت مي‌تواند جلوي اين کارها را بگيرد چون استقلال و پرسپوليس مردمي هستند و اخبارش خيلي زود در بين مردم مي‌پيچد. فقط خواهش من اين است که وزارت به اين مسئله ورود کند و بالاخره اين دو هيئت مديره را روبه‌روي هم بنشاند تا مشخص شود در اين سالها چه اتفاقاتي رخ داده است.
*دست آن آقا در صفحات مجازي رو شد
ظاهراً چند روز پيش يکي از مسئولان فعلي استقلال در پيج روزنامه شما مطلبي نوشته بود که کارمندانتان آن را منتشر کردند.
بله، مطلبي که آن آقا در پايين پست يکي از هواداران منتشر کرده بود را ديدم و از بچه‌ها خواستم آن مطلب را بردارند. اتفاقاً بعد از اين مسئله نزديک به 50 نفر از طرفداران استقلال کامنت‌هايي که اين آقا در پايين پست‌هايشان برايشان به صورت خصوصي و عمومي منتشر کرده براي ما ارسال کردند و دست آقايان رو شد. اين‌ها به ما توهين نمي‌کنند به کساني توهين مي‌کنند که براي استقلال خون دل خوردند. من اگر بعضي مواقع حرفي مي‌زنم براي اين است که زندگي‌ام را براي استقلال گذاشته‌ام. خوشبختانه دوستان پليس فتا همه مسائل را زيرنظر دارند و اقدامات در صفحات مجازي ثبت مي‌شود. مطمئن باشيد به موقع از حقم در مقابل اين تازه‌به‌دوران رسيده‌ها دفاع مي‌کنم. بازي با آبروي افراد چيزي نيست که به راحتي از آنها گذشت کرد و من در اين مدت به چيزهايي رسيدم که به موقع‌اش در مورد آن صحبت خواهم کرد. اما مي‌خواهم نمونه‌اي از آن را برايتان بازگو کنم تا مردم اين افراد را بشناسند.
آقايان براي مطلب عليه من 25 ميليون به يک رسانه پيشنهاد داده بودند!
بفرماييد.
بعد از اينکه به برنامه 90 رفتم مديران يکي از خبرگزاري‌هاي کشور با من تماس گرفت و گفت همان مطالبي که شب گذشته در برنامه 90 عليه شما استفاده شده بود و برخي از آن از شما سؤال مي‌شد، در اختيار ما قرار داده شده بود تا منتشر کنيم. آن مدير اعلام کرد که براي اين کار پيشنهاد 25 ميليون توماني داده شده ولي آنها قبول نکردند. همان شخص به من گفت وقتي مدارک را ديدم به شخص موردنظر اعلام کردم که اين مدارک معتبر نيست و بايد اسناد قويتري موجود باشد اما آن آقايان تأکيد داشتند که اين مطالب منتشر شود که در نهايت هم نشد. اما اين را گفتم که اشاره کنم عده‌اي دست به هر کاري مي‌زنند تا آبروي افراد را ببرند غافل از اينکه هيچ چيزي به اذن خداوند انجام نمي‌شود. البته من فردوسي‌پور را مي‌شناسم و درست است که بعضي مواقع شيطنت‌هايي براي ما مي‌کند ولي انصافاً او پولکي نيست و شايد گول برخي از افراد را بخورد که سرش کلاه بگذارند اما به سلامت کاري او ايمان دارم. من 20 در اين فوتبال بودم و خيلي مسائل را ديده‌ام ولي بايد به شما بگويم که مردم خيلي چيزها را مي‌فهمند. به جاي اين خباثت‌بازيها به فکر استقلال باشيد و تيم را کمک کنيد که بتواند در مقابل حريف تا دندان مصلح آسيايي نتيجه بگيرد.
*ريش‌سفيدها براي پايان اختلافات کي‌روش و برانکو ورود کنند
در مورد اختلافات کي‌روش و برانکو چه صحبتي داريد؟
الان وقت استعفاي کي‌روش نبوده و نيست. کي‌روش زحمات زيادي کشيده و برانکو هم همين‌طور اما الان وقت ريش‌سفيدي است. تيم‌ملي بايد از اعتبار خودش دفاع کند و وقت آن رسيده که تاج و ديگران دست به کار شوند. من از دوستان عزيزم و شخصيت بزرگواري مثل علي پروين، جعفر کاشاني و خوردبين تقاضا داريم که از آن طرف با برانکو صحبت کرده و همه گونه آمادگي‌ را داريم که به فدراسيون فوتبال و تيم‌ملي کمک کنيم که اين مشکلات از سر راه برداشته شود.منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.