تبلیغات

عکس های دلخراش مادری که نمی تواند نوزاد مرده اش را دفن کند -آکا

,[categoriy]

عکس های دلخراش مادری که نمی تواند نوزاد مرده اش را دفن کند -آکاعکس های دلخراش مادری که نمی تواند نوزاد مرده اش را دفن کند -آکا

آکاایران: عکس های دلخراش مادری که نمی تواند نوزاد مرده اش را دفن کند

آکاایران: عکس های تکان دهنده از مادری که نمی تواند نوزاد مرده اش را دفن کند و همچنان حیرت زده به انتظار زنده شدن نوزادش است …..

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران گوریلی که شیرا” نام گذاری شده است نمی تواند بفهمد یا نمی خواهد قبول کند که فرزندش را از دست داده است. همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید این

 مرگ دومین نوزاد گوریل ماده او را حیران کرد

 یک گوریل ماده که در باغ وحش فرانکفورت زندگی می کند مدتی پیش صاحب نوزادی شده بود که مرد. بعد از این نوزاد مرده او توانست باز هم نوزادی به دنیا آورد اما از بد اقبالی این گوریل مادر این بار نوزاد دومش هم بی هیچ نشانه ای از بیماری از دنیا رفته است.

,[categoriy]

به گزارش آکا ایران: با مرگ این بچه گوریل مسئولان باغ وحش باید اقدام به خروج او از قفس کنند و برای یافتن علت مرگ کالبد شکافی اش کنند اما گوریل مادر عزادار است و مانع این کار می باشد.

,[categoriy]

این گوریل ماده ی ۱۰ ساله  که “شیرا” نام گذاری شده است نمی تواند بفهمد یا نمی خواهد قبول کند که فرزندش را از دست داده است. همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید این گوریل که از بی حرکتی فرزندش نگران شده است او را مدام به این طرف و آن طرف می برد. گاهی او را تکان می دهد تا شاید حرکتی نماید و او را از خویش جدا نمی کند. این گوریل مادر یک هفته است که به این وضعیت ادامه می دهد و با کودکش می خوابد و در طول روز او را جابجا کرده  و تکان می دهد. کارکنان باغ وحش آلمان منتظر پایان عزاداری این مادر هستند.

,[categoriy]

غریزه ی مادری در حیوانات نیز بسیار قوی است. مشهور است که اگر لانه ی پرستویی آتش بگیرد پرستوی ماده برای نجات جوجه هایش حتی خود را در میان اتش به کشتن خواهد داد و به این خاطر مهر مادری پرستوها را نسبت به سایر حیوانات بیش تر تمجید می کنند. احساس عاطفی بین حیوانات و فرزندانشان به گونه ای است که اسلام هرگز اجازه نمی دهد یک حیوان مانند گاو در مقابل مادر یا پدرش کشته شود.

,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار