تبلیغات

تأخیر ۷ماهه در پرداخت حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس قابل قبول نیست

ساعت 24-رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در نامه ای خطاب به علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش، تأخیر 7 ماهه در پرداخت حق الزحمه معلمان حق التدریس را غیر قابل قبول خواند و خواستار پیگیری آن از سوی فانی شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش خواستار رسیدگی هرچه زودتر به وضعیت پرداخت مطالبات معلمان حق‌التدریس شد.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس سیدحسین نقوی حسینی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به علی اصغر فانی خواستار رسیدگی به وضعیت معلمان حق التدریس و پرداخت مطالبات آنها شد.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر فانی

وزیر محترم آموزش و پرورش

در پی اعتراضات شدید همکاران از سراسر کشور نسبت به عدم پرداحت حق الزحمه حق التدریس همکاران از مهرماه 1394 تا کنون، فراکسیون فرهنگیان انتظار دارد حضرتعالی و دولت محترم نسبت به پرداخت حق الزحمه حق التدریس ها اقدام عاجل و جدی نماید.

جناب آقای وزیر، معلمان حق التدریس و دارای فول تایم هفت ماه است که حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند. چنین وضعی قابل قبول نیست. معلمان انتظار داشتند حداقل شب عید، مطالبات و حق الزحمه آنها پرداخت می شد ولی نشد و معلمان در حالی که شش ماه کار کرده و عرق ریخته بودند، دست خالی به خانه های خود رفتند.

فراکسیون فرهنگیان مجلس بار دیگر از رئیس جمهور محترم، هیأت دولت و به ویژه از جنابعالی می خواهد نسبت به پرداخت حق الزحمه حق التدریسی ها و فول تایم معلمان اقدام عاجل نماید که تأخیر جایز نیست.

فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار