تبلیغات

توليد انبوه «سراتو» با آپشن‌هاي جديد در سايپا آغاز شد

توليد انبوه «سراتو» با آپشن‌هاي جديد در سايپا آغاز شد

ايران جيب/ معاون مهندسي سايپا ضمن بيان توافقات صورت گرفته و همکاري مشترک با شرکت کياموتورز مبني بر اضافه شدن برخي از آپشن هاي مهم به سراتو توليدي در سايپا ، گفت: نصب و راه اندازي تجهيزات مربوطه انجام شده و توليد انبوه سراتو آپشنال از امروز 4 اسفند ماه آغاز شد.

پرويز آفتاب سوار معاون مهندسي سايپا با بيان مطلب فوق، گفت: پروژه سراتو آپشنال بر اساس دريافت بازخوردها از بازار ، نظرسنجي هاي انجام شده از مشتريان و مطالعات فني و اقتصادي ، نهايي و تعريف گرديد.

وي گفت: با توجه به توافقات صورت گرفته و همکاري مشترک با شرکت کياموتورز مبني بر اضافه شدن برخي از آپشن هاي مهم به سراتو توليدي در سايپا، نصب و راه اندازي تجهيزات مربوطه انجام و توليد انبوه سراتو آپشنال از امروز 4 اسفندماه آغاز شد.

آفتاب سوار گفت: آپشن هايي که در اين خودرو اضافه شده است عبارتند از سانروف، سيستم قفل و سوئيچ هوشمند (Smart Key)، سيستم تعويض دنده پشت فرمان (Paddle Shifter )، مولتي مديا و جي پي اس (رهياب)، سنسور و دوربين دنده عقب، صندلي چرم و جلو آمپر جديد. وي افزود: کليه آپشنهاي اضافه شده با کيفيت بسيار مطلوب و مطابق با الزامات و استانداردهاي ( OEM ) طراحي، توليد و بر اساس فرآيندهاي شرکت کياموتورز به سراتو توليدي سايپا اضافه گرديده است.

معاون مهندسي سايپا گفت: بر اساس نظرسنجي هاي انجام شده ، آپشن‌هاي مذکور از نظر ديد مشتري بسيار مهم بوده و راحتي و آرامش بيشتري را براي مشتريان محترم اين محصول به ارمغان مي آورد.

وي با اشاره به اينکه خدمات پس از فروش اين محصول در نمايندگي هاي مجاز گروه سايپا انجام خواهد شد، تصريح کرد : اين خودرو در مقايسه با مدل وارداتي آن از شرايط بهتري در خدمات پس از فروش برخوردار خواهد بود.

معاون مهندسي سايپا در خصوص روند ادامه توليد سراتو معمولي گفت: ادامه توليد سراتو بدون آپشن به تقاضاي بازار بستگي دارد، ليکن بر اساس بررسي بازار همچنان برنامه ريزي توليد، 80 درصد سراتو گيربکس اتوماتيک و 20 درصد سراتو دنده اي پابرجاست.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايران جيب

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.