تبلیغات

مثال جالب باهنر براي کانديداتوري بقايي

مثال جالب باهنر براي کانديداتوري بقايي

ايلنا/ باهنر گفت: بعضي آهن هستند و آهنربا مي‌تواند آنها را جذب کند اما برخي جنس‌شان چيز ديگري است و آهنربا نمي‌تواند آنها را جذب کند.

به گزارش خبرنگار سياسي ايلنا، محمدرضا باهنر در مراسم مجمع عمومي جبهه مردمي نيروهاي انقلاب گفت: ما فعالان سياسي در اين کشور متاسفانه در غيبت احزاب و تشکل‌هاي ماندگار سياسي يک گرفتاري داريم و آن اين است که بايد بسيار وقت بگذاريم تا به وحدت و همدلي برسيم. البته رقباي ما هم همين مشکل را دارند اين دفعه نيروهاي اصولگرا تلاش کردند فعالان سياسي انقلابي را دور هم جمع کنند.

او گفت: بنا به گفته آيت‌الله مهدوي‌کني اگر بحث وحدت و همدلي را داريم، بحث ما وحدت فلسفي نيست قرار نيست از مواضع خود دست برداريم ممکن است اختلاف‌نظرهايي هم وجود داشته باشد بايد متحد و همدل در انتخابات رياست جمهوري حضور داشته باشيم.

باهنر افزود: رقابت بايد رقابت جدي باشد، رقابت بايد سالم باشد و در آن تهمت و دروغ نباشد. از رقبا و از نيروهاي جبهه مردمي مي‌خواهم که يک رقابت سالم و عادلانه را داشته باشيم. همه بايد قبول کنيم ميزان راي ملت است بايد به نتيجه انتخابات تمکين کنيم. اگر کسي در صندوق راي کم آورد، نيايد به خيابان‌ها برود.

محمدرضا باهنر در پاسخ به خبرنگار ايلنا در مورد اعلام کانديداتوري بقايي و اينکه تلاشي براي جذب ايشان شده است يا نه گفت: از خودش اين سوال را بپرسيد بعضي آهن هستند و آهنربا مي‌تواند آنها را جذب کند اما برخي جنس‌شان چيز ديگري است و آهنربا نمي‌تواند آنها را جذب کند.

او در مورد کانديداي جبهه پيروان هم گفت: جبهه پيروان کانديداي نهايي‌اش کانديداي جبهه مردمي است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايلنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.