تبلیغات

وقتی نرخ مالیات ثابت ماند و پایه مالیاتی توسعه یافت

وقتی نرخ مالیات ثابت ماند و پایه مالیاتی توسعه یافت

محمد مهدی مفتح افزود: اعضای کمیسیون تلفیق بودجه مجلس مصمم هستند که در موازات بررسی برنامه ششم توسعه، بررسی لایحه بودجه سال 96 کل کشور را در کمیسیون تلفیق پیش ببرند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اظهار داشت: ما در جلسه صبح امروز این کمیسیون، وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی شدیم و بخش مربوط به درآمدهای مالیاتی را بررسی کردیم.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان دولت از اداره دارایی، گمرک و سازمان برنامه و بودجه حضور داشته و توضیحاتی را در مورد کلان درآمدها ارائه کردند.

مفتح تاکید کرد: در این جلسه مشخص شد که رقمی که دولت برای درآمدهای مالیاتی پیش بینی کرده با وجود این که 23.2 نسبت به سال قبل افت دارد اما نرخ های مالیاتی تغییر نکرده است بلکه پایه مالیاتی توسعه یافته است.

وی افزود: در این راستا قدری پیش بینی رونق و رشد می شود و این که با توسعه پایه های مالیاتی، با همان نرخ سال قبل درآمد بیشتری داریم.

35223

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.