تبلیغات

به عشق کريمي 88 را انتخاب کردم

به عشق کريمي 88 را انتخاب کردم

ورزش 3/ حامد لک خريد جديد سايپا در چارچوب دروازه است. لک در گفتگويي در مورد دليل جدايي اش از صبا و هم چنين انگيزه هايش براي انتخاب سايپا گفته است.
دروازه بان نيم فصل اول تيم صباي قم با بخشيدن مطالبات خود به تيم سايپا ملحق شد تا نيم فصل دوم را در اين تيم سپري کند. اين بازيکن در گفتگو با "ايران ورزشي" در مورد چرايي اين جدايي، بخشيدن طلب 400 ميليون توماني، انتخاب شماره 88 به خاطر عشق و ارادت به علي کريمي و ساير موارد صحبت کرده است.
• با اينکه همراه سايپا تمرين مي‌کني اما گويا هنوز مراحل اداري ثبت قراردادت کامل نشده.
هيچ مشکلي وجود ندارد. تمام اقدامات مربوط به فسخ قرارداد من با صبا انجام شده و مهر باشگاه زير برگه فسخ قراردادم هست که گفته شده که من تمام مطالباتم را بخشيده‌ام و قراردادم را فسخ کرده‌ام. خودم هم يک نسخه از آن را دارم اما هنوز يکسري از مراحل اداري ثبت قراردادم با سايپا باقي مانده که در همين يکي، دو روزه انجام خواهد شد.
• اتفاقاً خيلي‌ها به خاطر بخشيدن مطالباتت از باشگاه صبا، جدايي‌ات را عجيب مي‌دانستند.
من تقريباً از فصل گذشته 116 ميليون از باشگاه صبا طلبکار بودم که با طلب اين فصل من در مجموع رقمي در حدود 400 ميليون تومان شده بود. همه را بخشيدم.
• چرا اين تصميم را گرفتي؟
چون در دوران گذشته، افراد طلبکاري بوده‌اند که هنوز بعد از سال‌ها موفق نشده‌اند مطالبات خود را از باشگاه‌هاي‌شان دريافت کنند. صبا هم چند سالي است که اوضاعش به همين منوال است و مي‌دانستم که اين پول ديگر براي من پول نمي‌شود به همين خاطر بخشيدم.
• با اين حساب جدايي‌ات از صبا به خاطر مشکلات مالي نبوده!
به هيچ عنوان نمي‌خواستم به هواي مسائل مالي به تيم ديگري بروم. بيشتر از مسائل مالي، براي من شخصيت آن تيم مهم بوده و هست. مي‌خواستم جايي باشم که شأن و شخصيت حامد لک حفظ شود.
• مگر شأن و شخصيتت در صبا حفظ نمي‌شد؟
ببينيد احترام از سوي کادرفني هميشه دو طرفه بوده است. بين من و آقا صمد هم هميشه دوستي دوطرفه‌اي وجود داشته است اما يکسري اتفاقات در صبا افتاده بود که دلايل اصلي‌ام براي جدايي بودند.
• نمي خواهيد درباره اين اتفاقات صحبت کنيد؟ ‌
نه. حالا من از صبا جدا شده‌ام و همه چيز تمام شده است. ديگر دليلي وجود ندارد که درباره‌ اين اتفاقات صحبتي کنم.
• اينکه سايپا در نيم‌فصل اول نتوانسته مطابق انتظارها باشد، برايت مهم نبود؟
آقاي فرکي در هرتيمي که حضور داشته، تيم خوب و منسجمي را داشته. حالا درست است که سايپا اول فصل دچار بدشانسي شده اما با توجه به پتانسيل و توانايي‌هايي که اين تيم دارد و با مهره‌هايي که به اين تيم اضافه شده‌اند، قطعاً در نيم‌فصل دوم سايپاي متفاوتي را خواهيد ديد. تيمي که در جدول جايگاهي شايسته نام سايپا داشته باشد.
• انتخاب شماره پيراهنت در سايپا هم که حسابي خبرساز شد.
به دليل اينکه شماره يک بر تن دروازه‌بان سايپا است، من بايد شماره ديگري را انتخاب مي‌کردم که تصميم گرفتم به خاطر عشق و ارادتي که به علي کريمي دارم، شماره 88 را انتخاب کنم. اميدوارم اين شماره برايم خوش‌يمن باشد.
• اگر خوش‌يمن باشد، احتمال دارد از اين به بعد هميشه 88 بپوشي؟
چرا که نه؟ اميدوارم با عملکرد خوبم بتوانم اين شماره را جاودانه کنم و با اين شماره راهي تيم ملي شوم.
به نظر مي‌رسد انگيزه دعوت شدن به تيم ملي، اين فصل حسابي در تو قوت گرفته.
همانطور که در نيم‌فصل اول همه تلاشم را کردم، در نيم‌فصل دوم هم همين روند را ادامه مي‌دهم تا بتوانم نظر کادر فني تيم ملي را جلب کنم.
• با توجه به اينکه سايپا دروازه‌بان داشته، نگران نيستي که نيمکت‌نشين شوي؟
باشگاه من را جذب کرده که از من استفاده کند اما در ادامه راه اين بستگي به خود من دارد که عملکردم طوري باشد که بتوانم نظر کادرفني را جلب کنم يا نه؟ من هم همه تلاشم را مي‌کنم که بهترين عملکردم را داشته باشم اما در نهايت همه چيز به نظر سرمربي برمي‌گردد. من يک بازيکن حرفه‌اي هستم و هرگز نمي‌توانم براي کادرفني تعيين تکليف کنم.
• در مسابقه مقابل ماشين‌سازي که در ترکيب سايپا نيستي؟
به خاطر قول و قراري که بين باشگاه‌هاي سايپا و ماشين‌سازي و سازمان ليگ هست، در اين مسابقه در ترکيب نخواهم بود چون ظاهراً سازمان ليگ به اين شرط بازي ماشين‌سازي – سايپا را به تاريخ 19 دي موکول کرده که دو تيم از بازيکنان جديد خود در اين مسابقه استفاده نکنند.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.