تبلیغات

تصاويري که در اينترنت جست و جو مي کنيد بومي سازي خواهند شد

تصاويري که در اينترنت جست و جو مي کنيد بومي سازي خواهند شد

سخت افزار/ دبير شواري راهبري طرح جويشگر بومي اعلام کرد 6 ميليون تصور براي موتور جست و جوي ملي فارسي سازي شده و در ادامه هزار تصوير بومي نيز به آنها اضافه خواهد شد.

وي اعلام کرد دو شبکه داخلي با نام هاي فارسي تا و تصوير نت براي ايجاد ارتباط بين کلمات جست و جو شده در موتور جست و جوي بومي راه اندازي شده اند و کمک خواهند کرد نتايج جست و جو توسط اين موتور کاملا بومي باشند. به گفته او راه اندازي دو شبکه ياد شده به درک بهتر تصاوير در موتور جست و جوي ملي و امکان برقراري ارتباط بهتر بين کلمات جست و جو شده و نتايج تصويري آنها کمک خواهد کرد.

دبير شواري راهبري طرح جويشگر بومي با توضيح اينکه در فاز نسخت 6 ميليون تصوير براي اين موتور فارسي سازي شده اند، از اضافه شدن بيش از هزار تصوير بومي به ديتابيس نيز خبر داد. همچنين در فاز دوم، 14 ميليون تصوير فارسي سازده شده نيز به موتور جست و جوي بومي اضافه مي شوند و در گام آخر، اضافه کردن چندين ميليون تصوير بومي شده و فارسي براي نمايش در جست و جوهاي کاربران در زمان بندي کاري قرار دارد. در نتيجه اجراي اين طرح پس از آنکه کاربر عبارت خاصي را جست و جو کرد، به جاي استفاده از تصاوير سرويس هايي مانند گوگل، بينگ و ياهو، تصاوير موجود در ديتابيس موتور جست و جو که همگي فارسي و بومي سازي شده اند نمايش داده خواهند شد. اما هنوز درباره اينکه چطور مي توان همه تصاويري که مي توانند توسط کاربران جست و جو شوند را بومي سازي کرد اطلاعات خاصي منتشر نشده.

مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: سخت افزار

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.