تبلیغات

مک بوک پرو جان مردي را نجات داد

مک بوک پرو جان مردي را نجات داد

ديجياتو/ چند روز قبل فرودگاه بين المللي Fort Lauderdale-Hollywood شاهد حوادث تروريستي وحشتناکي بود که در جريان آنها پنج نفر به ضرب گلوله جان باختند اما در اين رويداد اتفاق جالبي هم رخ داد؛ ماجرا از اين قرار است که مردي ادعا کرده مک بوک پرو وي جانش را از اصابت گلوله به بدنش نجات داده است.

اين فرد که Steve Frappier نام دارد ادعا مي کند وقتي صداي تيراندازي را شنيده در نزديکي محل تحويل چمدان ها بوده و براي جلوگيري از برخورد گلوله با بدنش خود را روي زمين انداخته است.

ظاهرا وقتي Frappier خود را روي زمين انداخته کوله پشتي اش را در دست داشته و اين يعني کوله پشتي حفاظت نسبي را در بهبوهه تيراندازي برايش به ارمغان آورده است.

او در ادامه صحبت هايش مي گويد: زماني که روي زمين دراز کشيده بودم احساس کردم شي اي با کمرم برخورد کرد. تصورم اين بود که يکي از چمدان هاي در حال حرکت روي ريل سقوط کرده است.

اين مرد در ادامه گفت: کوله پشتي ام جانم را نجات داد، روي زمين افتادم در حالي که هنوز کوله ام را داشتم و وقتي مهاجم به سمتم شليک کرد طوري به کنار چرخيدم که کوله مسير گلوله را مسدود کرد.

در اين حين احساس کردم چيزي با پشتم برخورد کرده و بعدا وقتي به سرويس بهداشتي رفتم تا چک کنم چه بلايي سرم آمده متوجه اصابت گلوله با کوله ام شدم و وقتي کيفم را براي انجام بررسي هاي بيشتر به پليس دادم آنها گلوله را درونش پيدا کردند.

در نهايت نظر FBI اين بود که گلوله 9 ميليمتري از سلاح تيرانداز شليک شده که البته حالا هويت وي نيز مشخص گرديده است.

Frappier در گفتگو با پليس اظهار داشته که قبل خروج از هواپيما مک بوک پرو خود را درون کوله اش قرار داده که در ادامه تير به لپ تاپ اصابت کرده و مانع از نفوذش به داخل بدن وي شده است.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.