تبلیغات

کسر امتياز از تيمي که وجود خارجي ندارد!

کسر امتياز از تيمي که وجود خارجي ندارد!

فارس/ مدير تيم فوتبال شهرداري بندرعباس عنوان کرد: فدراسيون فوتبال چگونه مي‌خواهد جواب فيفا را بدهد زيرا آنها از تيمي کسر امتياز کرده‌اند که نه وجود خارجي دارد و نه بازيکن خارجي داشته است!
محمد رحيمي در مورد رقابت‌هاي ليگ دسته دوم عنوان کرد: عليرضا اسدي، دبيرکل فدراسيون فوتبال در تلويزيون اعلام کرد که از سه تيم پاس همدان، شاهين بوشهر و شهرباران به حکم فيفا امتياز کسر شده است. سوال من به عنوان نماينده يک تيم ليگ دسته دومي و همچنين ساير تيم‌هاي حاضر در ليگ دسته دوم اين است که فيفا چگونه از تيمي که وجود خارجي ندارد و هيچ وقت بازيکن خارجي نداشته امتياز کسر کرده است؟! تيم شهر باران تيمي است که خلق الساعه و دو سه ماه پيش يک‌باره تشکيل شد و به يکباره هم به يک گروه از ليگ دسته دوم اضافه شد تا يک گروه 13 تيمي شود! بعد از مدتي هم اين تيم منحل شد!
وي افزود: در واقع فيفا از همان تيم داماش گيلان که در ليگ برتر با عنوان داماش شهر باران حضور داشت و بازيکن خارجي هم استخدام کرده بود امتياز کسر کرده است نه تيم شهرباراني که بازيکن خارجي نداشته است. زيرا در 5 سال گذشته جذب بازيکن خارجي در ليگ‌هاي دسته اول و دوم ممنوع شده است. نمي‌دانم فدراسيون فوتبال چگونه مي‌خواهد در اين مورد پاسخ فيفا را بدهد؟
مدير تيم شهرداري بندرعباس با اشاره به جدول گروهي تيمش در ليگ دو گفت: ما با تفاضل گل نسبت به داماش گيلان از صعود به دور دوم بازمانديم اشکالي هم ندارد ما فصل گذشته با 3 امتياز منفي کارمان را شروع و به دور دوم هم صعود کرديم. مهم اين است که قوانين به درستي انجام شود و فدراسيون فوتبال که خودش مجري قانون است قوانين را به درستي اجرايي کند.منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.