تبلیغات

حقيقت پور: مردم جواب اظهارات مقامات ترکيه را در سوريه و عراق مي دهند

حقيقت پور: مردم جواب اظهارات مقامات ترکيه را در سوريه و عراق مي دهند

ميزان/ حقيقت پور گفت: مردم ايران بايد خرد ورزي کنند و از سفر به ترکيه خودداري کنند اگر چه اين کار چندان اهميت ندارد زيرا جواب اين رفتارها را مردم در مقاومت سوريه و عراق مي دهند.

منصور حقيقت پور در واکنش به اظهارات زشت اخير مقامات ترکيه اي نسبت به جمهوري اسلامي گفت: آنها وارد يک کنسرسيومي شدند که آن کنسرسيوم تباهي و خيانت است که اعضاي آن شامل ترکيه ، رژيم حاکم بر حجاز و رژيم صهيونيستي مي شود.
مشاور رئيس مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: ما فکر مي کرديم حاکمان ترکيه بعد از کودتا عاقل شوند ولي آن طور که پيدا است هنوز عقلشان سر جا نيامده است و با اين کار لطمات زيادي به مردم ترکيه وارد خواهند کرد.
حقيقت پور نتيجه غرور و تکبري که رجب پاشا و اطرافيانش دارند را هموار کردن مسير ديکتاتوري در ترکيه برشمرد و بيان داشت: دود اين کار در چشم مردم فهيم ترکيه خواهد رفت.
وي با اشاره به وضعيت جاري در ترکيه اظهار داشت: آنها پيش از اين هم با اقدامات نسنجيده خود خسارتهايي را در عرصه هاي اقتصادي مانند رکود سرمايه گذاري و ورشکستگي گردشگري به کشورشان وارد کرده اند.
وي اقدامات سلمان پاشا را مذموم بر شمرد و تاکيد کرد: دود اين اقدامات به چشم مردم منطقه مي رود.
وي با تاکيد بر اينکه ما بايد مراقب باشيم و فريب اينها را نخوريم بيان داشت: مردم ايران بايد خرد ورزي کنند و از سفر به ترکيه خودداري کنند اگر چه اين کار چندان اهميت ندارد زيرا جواب اين رفتارها را مردم در مقاومت سوريه و عراق مي دهند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.