تبلیغات

شرايط سفر ايرانيان به روسيه بدون ويزا

شرايط سفر ايرانيان به روسيه بدون ويزا

ميزان/ رئيس گروه دوستي ايران و روسيه و ارمنستان گفت: در شرايط فعلي تنها بازرگانان،تجار و گروه‌هاي گردشگري ما مي‎توانند بدون داشتن ويزا به روسيه سفر کنند.

رمضانعلي سبحاني‎فر رئيس گروه دوستي و پارلماني ايران و روسيه درباره امکان سفر بدون ويزا ايرانيان به روسيه و ارمنستان اظهارکرد: در شرايط فعلي تنها بازرگانان،تجار و گروه‌هاي گردشگري ما مي‎توانند بدون داشتن ويزا به روسيه سفر کنند.

وي افزود: تورهاي گردشگري بالاي 5 نفر که داراي شناسنامه و مجوزهاي لازم از ارگان‎هاي مربوطه باشند امکان حضورشان در روسيه بدون داشتن ويزا امکانپذير است.

رئيس گروه دوستي و پارلماني ايران و روسيه خاطرنشان کرد: تمامي گروه‎هاي بالاي 5 نفر چه در قالب تورهاي گردشگري و چه تحت عناوين ديگر درصورتي که بتوانند مجوزهاي لازم را از مجاري قانوني کشور خودمان و روسيه فراهم کنند امکان حضورشان در روسيه بدون ويزا وجود دارد.

سبحاني‎فر تاکيد کرد: اما اين نکته حائز اهميت است که امکان سفر افراد به روسيه به صورت انفرادي بدون داشتن ويزا امکانپذير نيست و ايرانيان اگر قصد سفر انفرادي به روسيه را دارند بايد ويزاي انفرادي دريافت کنند.

وي با اشاره به اينکه در حال انجام رايزني‎هاي لازم با روسيه براي لغو ويزا بين دو کشور هستم، گفت: اميدواريم با توجه به گسترش روابط ايران و روسيه به خصوص در بعد تجاري اين اقدام صورت گيرد.

رئيس گروه دوستي ايران و ارمنستان درباره آمار سفر ايرانيان به ارمنستان گفت: به طور معمول در طي سالهاي اخير ميزان سفر ايرانيان به خارج از کشور در مقايسه با سفر خارجيان به ايران بيشتر است که اين وضعيت در قبال ميزان سفر ايرانيان به ارمنستان نيز صادق است.

سبحاني‌فر در پايان تصريح کرد: البته ذکر اين نکته قابل اهميت است که بگويم ميزان سفر خارجيان به ايران در طي چهارسال گذشته و به خصوص بعد از توافق برجام رشد چشمگيري داشته است که بايد آن را به فال نيک گرفت.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.