تبلیغات

بازيگران نقش شاه: پول سريال «معماي شاه» را کامل نداده‌اند

بازيگران نقش شاه: پول سريال «معماي شاه» را کامل نداده‌اند

ايسنا/ بازيگران نقش امام خميني (ره) و محمدرضا شاه پهلوي سريال «معماي شاه» در برنامه ليموترش درباره ايفاي نقش خود در سريال «معماي شاه» سخن گفتند.
 برنامه ليموترش امشب ساعت ۲۳ از شبکه دو سيما پخش شد و ميزبان شکرخدا گودرزي ايفاگر نقش امام خميني (ره) و اميرمهدي‌کيا ايفاگر نقش محمدرضا پهلوي بود.
شکرخدا گودرزي با اشاره به نقش خود در سريال «معماي شاه» گفت: از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ درگير سريال «معماي شاه» بودم و براي اين سريال بايد شرايط وزني مناسبي مي‌داشتم. مجموعه سکانس‌هاي من در اين سريال ۸۰ -۹۰ تا بود.
او با اشاره به نحوه انتخابش در ايفاي اين نقش گفت: من نمايش «ساقي» را بازي مي‌کردم و آقاي ورزي - کارگردان سريال معماي شاه - بازي من‌ را ديدند و براي اينکه تشابهي ميان چهره من و امام خميني (ره) پيدا کرده بودند در جاهاي مختلف سالن نشستند و در آخر من‌ را از ميان سه کانديدي که براي اين نقش بودند، انتخاب کردند.
گودرزي با اشاره به ميزان دريافتي از سريال «معماي شاه» گفت: پول خوبي نگرفته‌ام زيرا اين پول‌ها براي بازيگراني است که سوپراستار هستند.
اين بازيگر با اشاره به موضوع برنامه ليموترش که اقتصاد مقاومتي بود، گفت:من سعي مي‌کنم توليدات ايراني بخرم تا براي جوانان کشورمان کارآفريني ايجاد شود. من نگاهم به سرزمينم مهربانانه است و کشور و مردمم را دوست دارم پس بايد با انسان‌هايي که در اين کشور زندگي مي‌کنند، همراهي کنم.
اميرمهدي‌کيا نيز با اشاره به نقش شاه در اين سريال، گفت: من براي اينکه بتوانم اين نقش را بازي کنم حدود هشت سي دي را نگاه کردم و ۱۵ کتاب درباره شاه خواندم. علاوه بر اين، ۱۸ کيلوگرم وزن کم کردم تا متناسب با نقش شاه باشم.
او در ادامه گفت: من براي کم کردن سه کيلو از وزن خود، از تهران‌پارس تا تالار وحدت پياده مي‌رفتم.
اين بازيگر در ادامه با اشاره به نقش خود گفت: به دليل اينکه نقش من را تعدادي از بازيگران نيز ايفا کرده بودند، نگراني خاصي داشتم و برايم سخت بود. قبل از من آقاي بنفشه خواه و گيتي‌جاه، نقش شاه را بازي کرده بودند.
اميرمهدي کيا در ادامه گفت: من حدود ۱۲ سال از بازيگري دور بودم زيرا محيط کار را دوست نداشتم و بعد از آن به سمت بازار رفتم اما زمين خوردم و در اين راه بهزاد فراهاني من را دوباره به عرصه بازيگري برگرداند و بعد از مدت‌ها در فيلم «سام و نرگس» در نقش پدر گلزار ظاهر شدم.
او با اشاره به ميزان دريافتي خود از سريال «معماي شاه» گفت: من دو سال است که کارم در سريال «معماي شاه» تمام شده است اما با اينکه درآمد بدي نداشتم اما پول سريال را کامل نداده‌اند.
بازيگر «معماي شاه» در پايان افزود: بايد ايراني زندگي کنيم و با خريد اجناس ايراني از توليدکنندگان کشور حمايت کنيم.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.