تبلیغات

اين ۵ چيز را در هواپيما نبايد پوشيد

اين ۵ چيز را در هواپيما نبايد پوشيد

فردا/ نشستن در صندلي‌هاي هواپيما و پوشيدن لباس‌هاي تنگ جريان خون شما را محدود مي‌کند. از شلوارهاي گشادي که از الياف طبيعي هستند استفاده کنيد تا در طول سفر دچار مشکل نشويد.
دانستن اينکه چه چيزي بپوشيد يا مهمتر از آن چه چيزي در هواپيما نپوشيد بسيار مهم است. نوع لباسي که مي‌پوشيد يا شلواري که به تن مي‌کنيد يا کفش‌ها اگر راحت نباشند باعث مشکلات حادي از جمله انسداد عروق متورم شدن پاها و... مي‌شود.

۱.لباس‌هاي تنگ نپوشيد/ لباس باجنس راحت و طبيعي بپوشيد
نشستن در صندلي‌هاي هواپيما و پوشيدن لباس‌هاي تنگ جريان خون شما را محدود مي‌کند. از شلوارهاي گشادي که از الياف طبيعي هستند استفاده کنيد تا در طول سفر دچار مشکل نشويد.

۲. کفش پاشنه بلند استفاده نکنيد/ کفش راحتي پا کنيد
کفش پاشنه بلند خود به تنهايي داراي مضراتي از جمله کمر درد و پا درد است؛ حال تصور کنيد در هواپيما در يک جاي تنگ از آن استفاده کنيد. همچنين به اين مساله که در فرودگاه بايد راه طولاني را تا هواپيما بگذرانيد توجه کنيد. مطمئنا طي کردن اين مسيرها با کفش‌هاي راحتي آسوده تر است.

۳. از عطر و ادکلن استفاده نکنيد/ از لباس هاي تازه شسته شده استفاده کنيد
هوايي که در کابين هواپيما وجود دارد داراي تهويه نيست و محيط هم بسيار تنگ و کوچک است؛ پس لباس تميز به تن کنيد و از عطر و ادکلن استفاده نکنيد تا اطرافيانتان را آزار ندهيد. ممکن است در کسي که در کنار شما مي‌نشيند آلرژي يا آسم داشته باشد.

۵. لباس مناسب و بي طرف بپوشيد
روي برخي از لباس‌ها عکس‌هايي وجود دارد که ممکن است به کشوري که وارد مي‌شويد قابل قبول نباشد مثلا عکس‌هاي سياسي. اين ممکن است براي شما مشکل ساز شود. همچنين از لباس‌هاي تنگ و کوتاه و نامناسب استفاده نکنيد. زيرا ممکن است خانواده‌اي آزرده خاطر شوند.

۶. لباس زياد گرم نپوشيد
هنگام لباس زياد پوشيدن شجاع باشيد. مي‌توانيد از چندين لباس نازک روي هم استفاده کنيد که اگر در هواپيما هواي گرم شما را آزار داد يکي يکي بتوانيد لباس‌ها را در بياوريد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فردا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.