تبلیغات

یک فوتبالیست ناباب اولادی را تباه کرد

به گزارش افکارنیوز،

با هافبک چپ اسبق تیم ملی و پرسپولیس درباره مرگ اولادی  گفت‌وگو کردیم.

* فکر می‌کنی چرا اولادی چنین سرنوشتی پیدا کرد؟

قدیمی‌ها می‌گویند خدا کسی را از بالا به پایین نیاورد. مهرداد هم فوتبالیست خوبی بود، هم جوانی خوش‌قلب و حساس! این اواخر خیلی ناراحت بود، مدام می‌گفت چرا فوتبالم در 30 سالگی دارد تمام می‌شود؟ از تیم ملی و پرسپولیس و امارات به ملوان برگشت و آنجا هم شرایط خوبی نداشت. فکر و خیال و ناراحتی باعث شد مهرداد این اواخر افسرده شود. من واقعاً دوستش داشتم و برای اتفاقی که افتاده، خیلی ناراحتم. خداوند به خانواده محترم این عزیز صبر بدهد.

* دوستانش چه کمکی به او کردند؟

گفتم من هم در اوج بودم اما یک‌دفعه پایم شکست و فوتبالم تمام شد ولی زندگی ادامه دارد. ما یک روز فوتبالیست شدیم و یک روز هم باید خداحافظی کنیم. انسان یک روز متولد می‌شود و یک روز هم می‌میرد. همیشه سعی می‌کنم مثبت‌اندیش باشم. همین که فوتبالیست حرفه‌ای شدم، در جام جهانی بازی کردم، در تیم بزرگ پرسپولیس بازی کردم و از حضور در فوتبال امارات پول خوبی به دست آوردم، باعث می‌شود اتمام زودهنگام فوتبالم را فراموش کنم. در مدت فوتبالم ده‌ها مورد مثبت وجود دارد و یک بدشانسی، چرا باید همه خاطرات خوبم را به خاطر یک مصدومیت نادیده بگیرم؟ جدا از این بحث، مهرداد اولادی خیلی پسر رئوف و حساسی بود و حیف که با یک فوتبالیست نااهل دوستی کرد و...

* کدام فوتبالیست؟

اسم بردن چه سودی دارد؟

* شما مدتی هم در هتل گلشهر زندگی کردید؟

من و جواد کاظمیان در یک اتاق بودیم و مهرداد با آن آقا هم‌اتاق بود.

* خاطره خاصی از آن دوران داری؟

الان تا حرف مهرداد می‌شود، یاد خوشحالی و شادی‌اش بعد از بازی الشعب و الشباب می‌افتم.

* چطور؟

من و علی سامره در الشعب بودیم، اولادی، کاظمیان و مبعلی در الشباب. در لیگ امارات ما به پیروزی رسیدیم و من چون با جواد و مهرداد شوخی داشتم، در پایان مسابقه جلوی چشم‌شان حسابی شادی کردم و کری خواندم. سه هفته بعد در جام حذفی در ضربات پنالتی به آنها باختیم. یادم هست مهرداد 40، 50 متر را با سرعت دوید تا به من برسد و جلوی من انواع شادی‌ها را انجام داد. از کله معلق زدن گرفته تا انجام حرکات موزون. خدا رحمتش کند و روحش شاد.

* آخر نگفتی آن فوتبالیست نااهل چه کسی است؟

کسی که در زمین هر کاری انجام می‌دهد، ببینید در خلوت چه کارهایی می‌کند. او دیگر فوتبالش تمام شده و حرف زدن درباره‌اش چه سودی دارد؟

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار