تبلیغات

مدل ابرو | آموزش گام به گام تصویری + نکات طلایی برداشتن ابرو -آکا

آکاایران:  

,[categoriy]

مدل ابرو | آموزش گام به گام تصویری + نکات طلایی برداشتن ابرو -آکامدل ابرو | آموزش گام به گام تصویری + نکات طلایی برداشتن ابرو -آکا

آکاایران: مدل ابرو | آموزش گام به گام تصویری + نکات طلایی برداشتن ابرو

عکس قبل و بعد اصلاح ابرو 95

 

به گزارش آکاایران: موچین را بردارید و همراه ما شوید

همانطوری که می دانیم اگر ابروها به درستی تمیز شوند، نقش بسزایی در زیبایی و جذابیت شما دارند. اکثر خانم ها از اینکه ماهی دوبار برای برداشتن ابروی خود به آرایشگاه بروند، راضی نیستند و ترجیح می دهند بدون اینکه پول اضافی خرج کنند، خودشان در خانه اصلاح ابرو را انجام دهند! این کار به هیچ وجه سخت نیست و با کمی دقت می توانید ابروهای خود را با توجه به نوع صورت خود بردارید.

در ابتدا پیشنهاد می شود ابروهای خود را شیرپاک کن نرم کنید. و هنگام برداشتن ابرو، پوست صورت را محکم نگه دارید و موهای ابرو را در مسیر رشد مو بکنید.

 

,[categoriy]

 

هنگام برداشتن ابرو به سه اصل کلی دقت کنید!

با کمک یک چیز بلند مثل مداد، امتداد خط بینی خود را پیدا کنید! آنجا محلی است که ابروی باید شروع شود. مداد را صورت مورب از خط بینی قرار دهید. کمان ابرو در این محل قرار دارد. مداد را از خط بینی به گوشه خارجی چشم برسانید! انتهای ابرو باید در این محل قرار گیرد. 

 

,[categoriy]

عکس مدل ابرو 2016

 

نکات مهم برداشتن ابرو:

فاصله ی وسط بین ابروهای کسانی که چشم هایشان به هم نزدیک است باید بیشتر از باشد. قبل از برداشتن ابرو، حدفاصل دلخواه را با مداد ابروی تیز، کم رنگ روی ابروی خود بکشید. برای راحتی کار بنا به کلفتی یا نازکی موی ابرو، دو مدل موچین داشته باشید. موهای ابروی خود را به سمت بالا شانه کنید و با دقت موهای بلندتر را قیچی کنید. جاهای خالی را با سایه یا مداد ابرو پر کنید. هنگام پر کردن ابرو با مداد، آن را از خط ابرو خارج نکنید. چون باعث می شود جوری جلوه کند که انگار هیچ ابرویی وجود نداشته است. بعد از برداشتن ابرو، کمپرس سرد پیشنهاد می شود.

 

,[categoriy]

 

در مورد برداشتن ابرو خانم ها بدانند:

زیاده روی در برداشتن ابرو، پیشانی را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشان می دهد. ابروهایی که بد تاتو می شوند و با رنگ صورت و مو هماهنگ نیستند، باعث زیباتر شدن فرد نمی شود. هاشور ابرو، طبیعی تر از تاتویی است که سابقا انجام می شد. ابروهای گرد و نیم دایره ای را فراموش کنید که این مدل باعث زیبایی شما نمی شود. اگر مویی را به اشتباه بکنید، 64 روز برای رشد دوباره ی آن زمان احتیاج دارید.

 

 

,[categoriy]

 

مدل های ابرو:

ابرو کمانی: ابروی هشتی را با تمیزکردن تاج می توان به ابروی کمانی تبدیل کرد. ابرو هشتی: در این مورد ابرو به خودی خود دارای تاج می باشد و فقط موهای زائد را با دقت برمیداریم. ابرو مستقیم: مناسب صورت های مستطیل شکل است. زیرا با ابروی مستقیم کشیدگی صورت را محو می کند. ابرو شیطانی: در این مدل دم ابرو به سمت بالاست و چهره را خشن جلوه می دهد.

 

 

,[categoriy]

در شکل فوق با توجه به شکل صورت، مدل های صحیح ابرو را نشان می دهد.

 

 

,[categoriy]

اگر ابروهای نازکی دارند، با کمک گرفتن از شابلون ابرو زیبایی را به خود هدیه دهید.

 

,[categoriy]

عکس هاشور ابرو 95 - عکس های بیشتر هاشور ابرو را در آکا ایران ببینید.

 

 

,[categoriy]

عکس قبل و بعد از برداشتن ابرو

 

,[categoriy]

عکس قبل و بعد از اصلاح ابرو

 

,[categoriy]

عکس مدل برداشتن ابرو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار