تبلیغات

گيم نيوز/ معرفي بازي Broken Dawn: Tempest؛ سقوط يک رويا

گيم نيوز/ معرفي بازي Broken Dawn: Tempest؛ سقوط يک رويا

ديجياتو/ Hummingbird Mobile يکي از عجيب ترين توسعه دهندگان خوب اپليکيشن هاي اسمارت فون ها است. «خوب» از اين ديدگاه که بازي هاي آن ها عمدتا تجاربي استثنايي را به بازيکن ها هديه مي دهند و «عجيب» هم براي آنکه اين استوديوي شناخته شده، معمولا براي ساخته هايش چندين نسخه يکسان با تفاوت هاي اندک عرضه مي کند. مثلا همين Broken Dawn که با مطلب پيش رو مي خواهيم دست به معرفي آخرين قسمتش بزنيم را ببينيد.

شايد نزديک به هفت ماه پيش علاقه مندان به بازي هاي اين سازنده توانستند طعم نسبتا دلنشين Broken Dawn II را بچشند اما طولي نکشيد که شاهد عرضه عناوين Broken Dawn:Trauma و Broken Dawn II HD بوديم. اپليکيشن هايي که شباهت هاي فراواني با گذشته داشتند و مشخصا توسعه دهنده تنها با روش هاي تبليغاتي مي خواسته تا سودي به جيبش بزند.

Broken Dawn: Tempest هم اتفاقا مي توانيم از همين بازي ها بناميم. با اين وجود موضوعي که موجب شد بين اپليکيشن هاي فراوان تلفن هاي هوشمند، ساخته Hummingbird Mobile را معرفي کنيم پيشرفت هاي نسبتا خوبش است. بگذاريد رک بگوييم؛ Hummingbird Mobile تا حالا عناوين زيادي عرضه نموده که نزديک به 80 درصد المان ها يا مکانيزم هاي آن ها مشابه هم هستند.

ولي Broken Dawn: Tempest با تمام شباهت هايش و جدا از بهبودهاي نه چندان زياد، همچنان يک تجربه جذاب است و حتي به نوعي مي توانيم آن را بهترين اپليکيشن توسعه يافته توسط Hummingbird Mobile بناميم. خوب بياييد از اين حرف ها فاصله بگيريم و از خود Broken Dawn: Tempest حرف بزنيم. همانند گذشته، اينجا هم ويروسي مردم را آلوده نمود و حالا بايد براي نجات آن ها، با موجودات عجيب بجنگيد.

داستاني ساده که تنها يک بهانه براي ارائه گيم پلي هميشه سرگرم کننده بازي هاي Hummingbird Mobile است. اشتباه نکنيم تمام عناوين اين توسعه دهنده چيني، اکشن/نقش آفريني [Action Role Playing Game] هستند و Broken Dawn: Tempest هم از اين قاعده مستثني نيست. بنابراين با نمايي ايزومتريک به جنگ با دشمنان رفته و با کشتن آن ها مي توانيد سطحي [Level] که هستيد را افزايش دهيد.

فريب لفظ «HD» پيش اسم Broken Dawn را نخوريد. از ديدگاه گرافيک با عنواني زيبا رو به رو هستيد ولي همانند بقيه بخش ها، اينجا هم تفاوت ها اندک بوده و بعضا باگ هايي ميبينيد.

خريد اسلحه يا آيتم هاي مختلف را هم فراموش نکنيد که روي موفقيت شما نقش مهمي را ايفا مي کنند. گيم پلي عناوين Hummingbird Mobile هميشه خوب است و با ناديده گرفتن تغييرات کم، تقريبا ايراد زيادي نمي توانيد از آن بگيريد. چون گستردگي تجهيزات و ترکيب درست مکانيزم هاي سبک اکشن با نقش آفريني موجب شده تا نقطه ضعف ها به چشم نيايند.

اما با تمام اين جذابيت ها، متاسفانه انيميشن هاي حرکت شخصيت ها کند بوده و توسعه دهنده مي توانست سرعت آن ها را افزايش دهد. حرف هاي خود را اينگونه به پايان مي رسانيم که Broken Dawn: Tempest شايد تفاوت هاي خيلي اندکي نسبت به گذشته داشته باشد ولي همچنان مي تواند بازيکن ها را سرگرم کند. فقط اميدواريم استوديوي Hummingbird Mobile راهي که پيش گرفته را ادامه نداده و رو به ساخت ادامه هاي متفاوت بياورد.
مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.