تبلیغات

استقلال اهواز می‌خواست به برادرانش کمک کند

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اتفاقات حاشیه‌ای در بازی با استقلال اهواز اشاره و عنوان کرد: استقلال اهواز قصد کمک به تیم هایی را داشت که با هم برادر هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی jutarnji، پرسپولیس موفق شد بعد از سالها در اهواز و در ورزشگاهی که حاشیه های جنجالی زیادی داشت، استقلال این شهر را شکست دهد تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود. در این دیدار هواداران استقلال اهواز با سنگ از پرسپولیسی ها استقبال کردند و شرایط سختی را برای آنها رقم زدند ولی با این حال قرمزهای پایتخت با برتری 2 بر صفر دست پر این ورزشگاه را ترک کردند تا تیم ته جدولی استقلال اهواز نتواند مانعی برای پرسپولیس باشد.

برانکو ایوانکویچ درباره اتفاقات بازی با استقلال اهواز به یک رسانه در کرواسی گفت: استقلال در ایران به معنای "اتحاد" است. یک تیم در اهواز و خوزستان و یک تیم هم در تهران با این نام در فوتبال ایران فعالیت می کنند. این تیم ها در واقع برادر خوانده هم هستند. دو تیم از این 3 تیم در صدر جدول با ما برای قهرمانی رقابت می کنند و تیم دیگری که جمعه با آن بازی داشتیم در قعر جدول قرار داشت. این خیلی واضح است از اتفاقاتی که افتاد که رقیبان ما یعنی این سه تیم استقلالی برای توقف پرسپولیس بسیج شدند و استقلال اهواز می خواست به برادرانش کمک کند ولی تیمم توانست این بازی را با برد به پایان برساند.

او ادامه داد: از همان قبل از بازی که برای تمرین کردن به زمین آمدیم هواداران تیم میزبان که 10 هزار نفر بودند شروع به پرتاب سنگ به طرف تیم ما کردند. به هیچ وجه نفهمیدم هواداران این تیم باید این رفتار را از خود نشان دهند. به همین خاطر به خاطر جلوگیری از آسیب رسیدن به تیم و بازیکنان تصمیم گرفتیم به رختکن برویم و بازی با 30 دقیقه تاخیر شروع شد.

بازی تا دقیقه 56 با تساوی در جریان بود که جری بنگستون توانست گلزنی کند و قفل دروازهحریف را شکند و در اواخر بازی نیز او گل دوم تیمش را به ثمر رساند ولی در هفتمین دقیقه از وقت های اضافه اتفاق بد دیگری در ورزشگاه رخ داد و همین باعث شد هواداران پرسپولیس در ورزشگاه خیلی زودتر از سوت داور ورزشگاه را ترک کنند و بازی با جنجال کامل به پایان برسد این در حالی است که بازی تیم رقیب یعنی استقلال تهران به خوبی و در آرامش برگزار شد و به پایان رسید.

ایوانکویچ ادامه داد: هواداران زیادی در ورزشگاه بودند و به نظر می رسید هوادارانی از بیرون ورزشگاه شروع به پرتاب سنگ به داخل کردند و همین باعث شد کنترل بازی سخت شود و هواداران به محوطه زمین وارد شوند. اتفاقات به همینجا ختم نشد و وقتی با اتوبوس قصد داشتیم به هتل برگردیم هواداران مانع از حرکت اتوبوس شدند و 50 دقیقه در اتوبوس حبس شده بودیم و با شرایط خیلی سختی توانستیم از این محل به هتل برسیم و ورزشگاه را ترک کنیم. هواداران استقلال اهواز مانع شده بودند تا اتوبوس از ورزشگاه خارج شود.

در این دیدار مهدی طارمی بهترین گلزن پرسپولیس با 16 گل زده در زمین حاضر نبود و این بازی را از دست داد. البته اتفاقات حاشیه ای باعث شد تا بنگر نیز با مشکل مواجه شود تا جایی که حضور او در بازی بعدی قرمزها برابر نفت مشخص نیست.

برانکو در پایان گفت: بله به حضور بنگر در بازی بعدی خوشبین نیستم او به طور جدی صدمه دیده است.

انتهای پیام

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار