تبلیغات

علمای بحرین رژیم آل خلیفه را تهدید کردند

به گزارش افکارنیوز،

علمای بحرین به رژیم آل خلیفه در خصوص هرگونه تعدی به آیت الله عیسی قاسم هشدار دادند.

در این بیانیه با اشاره به دفاع مردم بحرین آیت الله عیسی قاسم آمده است: مردم این کشور به وضوح آمادگی خودشان برای شهادت و فداشدن در راه دفاع از رهبر دینی و ملی خود آیت الله عیسی قاسم اعلام کرد. دفاع از این عالم برجسته در درجه اول دفاع از دین در بحرین است که خطرناک ترین تهدیدها را در طول تاریخ این کشور شاهد است.

علمای بحرین در ادامه بیانیه خود در خصوص آیت الله عیسی قاسم نوشتند: دفاع از این عالم برجسته پاسخ شرعی به هر حماقتی است که رژیم آل خلیفه در حق آیت الله عیسی قاسم مرتکب می شود. به رژیم آل خلیفه در خصوص هر گونه اقدامی در این زمینه هشدار می دهیم.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: رژیم آل خلیفه را دعوت می کنیم که به عقلانیت بازگردد و مصلحت بحرین را با پاسخ به مطالبات مردم بحرین، توقف تعدی به دین و انتخاب راه حل های سیاسی برگزیند.

دادستانی کل بحرین اعلام کرده است که روز دوشنبه 9 اسفند آخرین جلسه محاکمه آیت‌ الله عیسی برگزار می ‌شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.