تبلیغات

تابلوی تبلیغات 40 متری موسسه ای که طلبکارانش تجمع می کنند/ ثامن الحجج به بانک پارسیان واگذار می شود؟

جامعه > مشکلات مردم - یک موسسه مالی و اعتباری که طلبکارانش هر روز در مقابل نهادهای قانونی جمع می شوند، تبلیغات جدید ده ها متری در بزرگراه ها انجام می دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج در روزهای اخیر به شدت خبرساز شده است. یکی از اخباری که این روزها از سوی طلبکاران این موسسه منتشر می شود، حضور این اشخاص در مقابل نهادهایی مانند بانک مرکزی و مجلس شورای اسلامی است.
از سوی دیگر برخی از منابع خبری گفته اند قرار است موسسه ثامن‌الحجج به بانک پارسیان واگذار ‌شود.
قرار شده است بعد از مسائل پیش آمده برای موسسه اعتباری غیرمجاز ثامن‌الحجج طی قرار‌دادی قرار شد تا بانک پارسیان مسوولیت این موسسه را برعهده گرفته و امور آن به این بانک واگذار شود.

اینطور که منابع خبری گفته اند بعد از توافقات و مذاکرات انجام شده قرار است تا موسسه ثامن‌الحجج که تا پیش از این هیچ‌گونه مجوزی از بانک مرکزی برای فعالیت نداشت و مدتی بود که دچار مشکل شده و سپرده‌گذاران آن سرگردان شده بودند به بانک پارسیان واگذار شود.
با وجودی که این مسایل طرح می شود، یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم عکسی را برای خبرگزاری فرستاده و نوشته است تبلیغات این موسسه در بزرگراه ها وجود دارد.

این مخاطب در توضیح این تصویر نوشته است: موسسه ثامن الحجج با وجودی که ابهامات زیادی در ادامه فعالیت آن وجود دارد ولی همچنان با نصب تابلوهای تبلیغاتی 40 متری در عرض بزرگراه ها، قصد دارد سرمایه های سرگردان مردم را جذب کند.

45231

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار