تبلیغات

ارتباط با دختر 40 ساله مستاجر جنایتی بزرگ را رقم زد

پیمان ٢٦ ساله که هنوز باور ندارد چطوروقتی با مشخصات دروغین در زندان پنهان شده بود پلیس او را ردیابی کرده است.

 پیمان ٢٦ ساله که هنوز باور ندارد چطوروقتی با مشخصات دروغین در زندان پنهان شده بود پلیس او را ردیابی کرده است. وی در اعترافاتش گفت: حدود ٢ سال است که در یکی از اتاق های ساختمان قدیمی به صورت مجردی زندگی می کنم که در این مدت به خاطر اعتیادی که دختر ٤٠ ساله مستاجر دارد با او در ارتباط بودم و همین موضوع باعث حسادت های امان الله شده بود.

وی افزود: امان الله هر روز به خاطر حسادتش برایم مزاحمت ایجاد می کرد، یک روز داخل خانه ام را آب گرفت و هر روز یک اقدامی انجام می داد تا اینکه روز حادثه وقتی خواستم از خانه بیرون بروم که دیدم مرد همسایه داخل کفشم آب ریخته است و همین باعث عصبانیتم شد.

از خانه بیرون رفتم و از پمپ بنزین یک شیشه بنزین تهیه کردم و پس از بازگشت به خانه روی امان الله بنزین ریختم و فندک را روشن کردم. این مرد ادامه داد: فکر نمی کردم آتش بزرگی صورت بگیرد خیلی زود رفتم به سراغ شیر آب اما فشار آب کم بود به همین خاطر به اتاقم رفتم تا پتو بیاورم و آتش را خاموش کنم اما وقتی از اتاق بیرون آمدن دیدم که آتش خاموش شده و پا به فرار گذاشتم.

پس از فرار یک شب در خانه دوستم پنهان شدم و سپس به خانه پدرم در ورامین رفتم که ١٢ فروردین به خاطر تولید پایپ دستگیر شدم که در زمان بازداشت اسمم را دروغ گفتم تا شناسایی نشوم که نمی دانم چطور پلیس خیلی زود مرا شناسایی کرد و از زندان خورین مرا به پلیس آگاهی تهران انتقال دادند. پیمان در پایان گفت: فکر نمی کردم آتش باعث مرگ امان الله شود و در این مدت عذاب وجدان داشتم.

 

 

منبع : جام نیوز

 

 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار