تبلیغات

بعیده سرمربی استقلال و پرسپولیس شوم!

گزارشگر تلویزیون می گوید از همین حالا سه تیم لیگ برتری پیشنهاد مربیگری دارد.

خبرآنلاین: گزارشگر تلویزیون می گوید از همین حالا سه تیم لیگ برتری پیشنهاد مربیگری دارد.

علیرضا علیفر این روزها نامش بیش از هر زمان دیگر، سر زبان هاست. دابسمش های سرهنگ همه جا پخش شده و خود او هم از این دابسمش ها استقبال می کند اما این بار سراغ او می رویم تا درباره ماجرای سرمربیگری اش در لیگ برتر با او حرف بزنیم.

او درباره ماجرای حضورش روی نیمکت یک تیم لیگ برتری می گوید: «من از سه تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم. این بخش را در خندوانه گفته بودم منتهی حذف کردند. در حال حاضر این پیشنهادها هست. من منتظر فصل نقل و انتقالات هستم. چون خانواده ام در تهران هستند، دوست ندارم به شهرستان بروم. سخت است خانواده ام را به شهر دیگری ببرم.»

او البته اولویتش سرمربیگری یک تیم تهرانی است: «الویت من برای سرمربیگری تیم های تهرانی است. این سه تیم شهرستانی که پیشنهاد داده اند، خیلی مصر هستند و می گویند همین الان قرارداد را امضا کنیم. حتی یکی از این تیم ها می گوید یک سوم مبلغ قراردادت را همین الان می دهیم، منتهی گفتم منتظر نقل و انتقالات هستم و بگذارید ببینم پیشنهاد دیگری هست یا نه. اگر از تیم های تهرانی پیشنهادی نرسد، به یکی از این تیم های شهرستانی می روم.»

علیفر در پاسخ به این سوال که احتمال دارد سرمربی استقلال یا پرسپولیس شوید، می گوید: «بعید می دانم شانس حضور در استقلال یا پرسپولیس را داشته باشم. همانطور که می دانید این تیم ها یا مربی خارجی می آورند یا پیشکسوت های خود را به عنوان سرمربی انتخاب می کنند. در این دو باشگاه مسئله انتخاب مربی، فقط مسئله فنی نیست. به هر حال مدیرها باید جوابگوی هواداران باشند و به همین خاطر آدمی می آورند که پیشکسوت باشد. تا این لحظه هم به من پیشنهادی داده نشده.»

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار