تبلیغات

نتايج انتخابات مجلس مرحله دوم

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):   مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح امروز در 15 هزار و 350 شعبه در 21 استان کشور و 55 حوزه انتخابیه برای تعیین تکلیف 68 کرسی بهارستان برگزار شد.

بر این اساس نتایج غیررسمی دومین مرحله انتخابات مجلس دهم به شرح ذیل است:

استان آذربایجان‌شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو:

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر:

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: 

حوزه انتخابیه اهر و هریس: 

حوزه انتخابیه سراب:

حوزه انتخابیه شبستر:

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه:

حوزه انتخابیه سلماس: 

حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب:

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر:

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار:

استان اصفهان

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان:

حوزه انتخابیه سمیرم:

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران:

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان:

استان تهران

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه:

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: 

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد:

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی

حوزه انتخابیه بروجن: 

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات:

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: 

حوزه انتخابیه آبادان: 

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: 

حوزه انتخابیه بهبهان: 

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: 

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: 

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی

حوزه انتخابیه خدابنده: 

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز:

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی

حوزه انتخابیه داراب: 

حوزه انتخابیه نیریز و استهبان: 

استان کردستان

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران:

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: 

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سید علی طاهری، نبی هزارجریبی

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت:

حوزه انتخابیه رودبار: 

استان لرستان

حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی، عباس گودرزی

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند، مرتضی محمودوند

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی

استان مازندران

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌راد

حوزه انتخابیه بابل: همت‌الله طاهرنژاد

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب:

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه:

حوزه انتخابیه شازند:

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش:

استان همدان

حوزه انتخابیه رزن:

حوزه انتخابیه ملایر:

استان یزد

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق:

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار