تبلیغات

جوان 21 ساله قاتل جدید پرسپولیسی ها+تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

مجتبی حقدوست جوان 21 ساله اهل ایذه در خوزستان همان بازیکنی بود که به عنوان یار تعویضی به میدان آمد و با گل وقت های تلف شده خود برتری نفت برابر پرسپولیس را قطعی کرد تا تنور رقابت برای قهرمانی در این فصل از رقابت ها داغ تر از همیشه شود.

علی منصور که همواره نشان داده در بها دادن به جوانان جویای نام پیش رو است این بار با تکیه بر توانایی های این جوان جنوبی توانست کاری کند کارستان تا خاطره این بازی تا مدت ها برای طرفداران پرسپولیس و همچنین استقلال پیام آور تلخ و شیرینی های خاصی باشد.

حقدوست که فوتبال خود را در کارون اهواز آغاز کرد از دو فصل قبل و با درخواست سرمربی نفت به تهران آمد و به عنوان سهمیه زیر 21 ساله ها در لیست باشگاه تهرانی قرار گرفت اما اوج هنرنمایی های این جوان مستعد و آینده دار در فصل جاری بود که هر گاه در ترکیب تیمش به میدان رفت تاثیرگذار ظاهر شد و در مقابل پرسپولیس هم با فرار دقیقه 2+90 هم مدافعان رقیب را جا گذاشت هم سوشا مکانی را تا با گل دوم او ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی در سکوت مطلق فرو برود و روی سر پرسپولیسی ها آوار شود.

حقدوست که با این نمایش می تواند لقب ژوکر هفته را به خود اختصاص دهد مسلما از این پس نگاه های بیشتری را به خود معطوف خواهد کرد و هیچ بعید نیست با این گلی که زد سرنوشت جام را تغییر داده و جام را به تیمی دیگر جزء پرسپولیس برساند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار