تبلیغات

الگری: تا زمانی که بیرونم نکنند، جدا نمی‌شوم

کد خبر: ۴۵۷۷۶۶

۱۳۴  بازدید

سرمربی یوونتوس پس از پیروزی مقابل بولونیا در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص شرایط مسابقه به صحبت پرداخت.

طرفداری: یوونتوس با برتری 3-0 مقابل بولونیا در هفته نوزدهم سری‌آ به رکورد تازه ای در سری آ رسید و 26 بازی متوالی را با پیروزی در این استادیوم پشت سرگذاشت. الگری پس از بازی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

 پیروزی مهمی بود و دوباره فاصله را حفظ کردیم. بازی های مشکلی پیش رو داریم و نمی توانستیم ریسک از دست دادن امتیاز در چنین بازی را بپذیریم. به همه بازیکنانم بابت درک درستشان تبریک می گویم و  همیشه بازی آنطور که شما می خواهید شروع نمی شود و شما باید سعی کنید که برنامه خود را تغییر دهید و امروز آن ها به خوبی این کار را انجام دادند و این هم به لطف کارهای تاکتیکی بود که در تمرینات انجام می دهیم و به خصوص تنوع تاکتیکی که در غیاب بازیکنان مشخصی داریم. وقتی در طول بازی بتوانیم تغییر تاکتیک بدهیم، برای حریف غیرقابل پیش بینی می شویم. 

الگری:تا زمانی که بیرونم نکنند، از یوونتوس جدا نمی‌شوم

این نخستین بازی یوونتوس پس از شکست در سوپرکاپ ایتالیا در اواخر سال 2016 میلادی بود، الگری درباره دیبالا که در آن مسابقه پنالتی اش را از دست داد، امّا در دیدار امشب موفق به گل کردن ضربه پنالتی اش شد، گفت:

 آن جا می دانستم پنالتی را از دست می دهد، امّا این جا مطمئن بودم که گلزنی می کند. از کجا می دانستم؟ آخر فصل به شما می گویم.  ما امروز شرایط را تحت کنترل داشتیم و مطمئن بودیم که بولونیا نمی تواند به ما گل بزند. راستش را بگویم، این فصل هیچ وقت موفق به چنین کاری نشده بودیم. ما سعی کردیم توپ و میدان را داشته باشیم، این با کنترل بازی فرق زیادی دارد. هدف ما مطمئناً اسکودتو است، امّا رم و ناپولی پا به پای ما می آیند و به نظرم به 85 امتیاز برای قهرمانی نیاز خواهیم داشت. لیگ قهرمانان؟ در لیگ شما فرصت های زیادی خواهید داشت، امّا در اروپا شما یک بار فقط فرصت دارید و باید از آن نهایت استفاده را ببرید.  

الگری درباره شایعات حضورش در آرسنال گفت:

 من خیلی وقت است به دنبال یاد گرفتن زبان انگلیسی هستم. واقعا باورنکردنی است، من با دخترم به لندن رفتم و وقتی که به فرودگاه رسیدم، عکس بزرگی از خودم را در روزنامه Sun دیدم با تیتر اینکه من به آرسنال می پیوندم. لعنتی. فکر می کردم واقعا این اتفاق افتاد. در یوونتوس بسیار خوشحالم و تا زمانی که بیرونم نکنند، از تیم نمی روم.  

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.