تبلیغات

مورد عجیب مدافع خارجی پرسپولیس

ساعت 24- بعد از ابراز علاقه مدافع پرسپولیس براي باقي ماندن در این تیم، عده‌ زيادي از هواداران اين بازيكن در فضاي مجازي به حمايت از مدافع كاستاريكايي‌شان پرداختند.

بعد از ابراز علاقه مايكل اومانيا براي باقي ماندن در پرسپوليس عده‌ زيادي از هواداران اين بازيكن در فضاي مجازي به حمايت از مدافع كاستاريكايي‌شان پرداختند.

به نظر مي‌رسد آنچه باعث شده آنها از مايكل راضي باشند خونسردي،‌‌ آرامش و متانت اين بازيكن است چرا كه او با وجود سابقه طولاني بازي‌اش براي تيم ملي كاستاريكا هيچ مساله‌اي با نيمكت‌نشيني و حتي سكونشيني در پرسپوليس نداشت و در مقطعي ناچار شد در اطاعت از فرامين كادرفني تنها دور زمين بدود.

اين‌كه اومانيا اين مسايل را تحمل مي‌كرد و دم بر نمي‌آورد باعث بهبود پايگاه اجتماعي او بين هواداران شده، اما در عين حال نبايد فراموش كرد او به عنوان گران‌ترين بازيكن پرسپوليس به هيچ وجه نتوانست توقعات را برآورده كند.

اومانيا در موارد نادري كه در تركيب اصلي قرار گرفت نااميد كننده ظاهر شد و هيچ نشاني از يك مدافع بين‌المللي نداشت. با اين حساب و با توجه به هزينه بالاي ادامه همكاري با او شايد بهتر باشد پرسپوليس قيد تمديد قرارداد مايكل را بزند و اين سرمايه را صرف جوانان وطني كند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار