تبلیغات

شبها این معجون طبیعی را بخورید و سریع چربی بسوزانید -آکا

.

1395/02/17

سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی آکاایران: چربی های جمع شده در اطراف شکم دغدغه برخی اشخاصی است که از چاقی رنج می برند. ,شبها این معجون را بخورید و سریع چربی بسوزانید,شبها این معجون طبیعی را بخورید و سریع چربی بسوزانید,معجزه شربت سیر و عسل قبل از خواب,[categoriy]

شبها این معجون طبیعی را بخورید و سریع چربی بسوزانید -آکاشبها این معجون را بخورید و سریع چربی بسوزانید,شبها این معجون طبیعی را بخورید و سریع چربی بسوزانید,معجزه شربت سیر و عسل قبل از خواب,تغذیه

آکاایران: شبها این معجون طبیعی را بخورید و سریع چربی بسوزانید

به گزارش آکاایران: چربی های جمع شده در اطراف شکم دغدغه برخی اشخاصی است که از چاقی رنج می برند.

مجله آکا ایران: نسخه ها و رژیم های غذایی مختلفی برای کاهش وزن ارائه شده اما به شکل فعال به لاغر شدن شکم و آب شدن چربی های اطراف آن کمک نمی کند.

به عقیده بسیاری از کارشناسان تغذیه، بهترین نسخه برای این موضوع، مخلوط عسل و سیر است که باعث می شود شخص در یک ماه ۱۰ کیلو وزن کم کند، به این ترتیب که هر روز یک فنجان از این معجون را قبل از خواب بنوشد. 

برای تهیه معجون عسل و سیر یک حبه سیر را له کرده و در یک فنجان آب داغ قرار دهید، سپس یک قاشق عسل طبیعی به آن اضافه نموده و آن را قبل از خواب میل کنید.

مقالات پزشکی و بهداشتی -


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار