تبلیغات

دلیل خودکشی دختر 13 ساله در اتوبان نیایش

عصر پنجشنبه جسد دختری 13 ساله در پایین در تقاطع بزرگراه‌های چمران و نیایش کشف شد و امروز پلیس آگاهی جزئیات بیشتری از این حادثه را اعلام کرد.

خبرگزاری ایسنا:  عصر پنجشنبه جسد دختری 13 ساله در پایین در تقاطع بزرگراه‌های چمران و نیایش کشف شد و امروز پلیس آگاهی جزئیات بیشتری از این حادثه را اعلام کرد.

حوالی ساعت 18 روز پنجشنبه عوامل انتظامی و امدادی از مرگ دختری نوجوان در زیر پلی واقع در تقاطع دو بزرگراه چمران و نیایش مطلع شدند، پس از حضور این عوامل در محل گمانه‌ زنی‌های مختلفی در این خصوص مطرح شد و در این بین مرگ به دلیل خودکشی یکی از مهم‌ترین دلایل بود.

همان روز تیمی از ماموران پلیس آگاهی با دستور قضایی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و در اقدام به تحقیق از محل و خانواده دختر 13 ساله کردند. در بررسی های بیشتر پلیس مشخص شد که علت مرگ این دختر خودکشی بوده و عامل دیگری در آن دخیل نبوده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت درباره این حادثه اعلام کرد:‌در بررسی‌های ماموران مشخص شد که این دختر پس از اختلاف با اعضای خانواده‌اش به بالای پل رفته و خود را به پایین پرتاب کرده است. بنابراین احتمال مرگ این دختر به دلیل جنایت یا قتل منتفی است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار