تبلیغات

ابعاد تازه از موضوع صلاحیت مینو خالقی

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه موضوع صلاحیت مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم به هیات عالی حل اختلاف قوا ارجاع داده شده است گفت: راه استفسار قانون نیز در این زمینه وجود دارد و می توان به طور موازی هر دو راه را رفت.

علی مطهری عصر شنبه این مطلب را در حاشیه نشست هم اندیشی منتخبان فراكسیون امید در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال كه پیگیری شما در به نتیجه رسیدن وضعیت منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم به كجا رسیده است، بیان كرد.

وی افزود: این موضوع به هیات حل اختلاف قوا ارجاع شده است.

وی اضافه كرد: البته نظر هیات حل اختلاف قوا مشورتی است و قاطع نیست.

مطهری در پاسخ به این سوال كه اگر نظر آنها به نفع شورای نگهبان باشد، باز هم استیضاح وزیر كشور را دنبال می كنید گفت: باید ببینیم این موضوع به كجا می رسد. راه استفسار قانون نیز وجود دارد و می توان به طور موازی هر دو راه را دنبال كرد.

وی ادامه داد: امكان طرح استفساریه در این زمینه در این مجلس وجود دارد.

مطهری همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این كه آیا همچنان خود را نامزد نایب رییسی مجلس دهم می دانید گفت: این موضوع بستگی به شرایط دارد.

مطهری همچنین در پاسخ به سوال دیگری كه حضور شما در نشست فراكسیون امید به منزله عضویت شما در این فراكسیون است اظهار داشت: آمدن یا نیامدن در جلسات فراكسیون به منزله عضویت یا عدم عضویت نیست. عده ای می آیند تا بعد تصمیم بگیرند.

وی در عین حال درباره ریاست محمدرضا عارف و علی لاریجانی در مجلس دهم نیز گفت: هر دو خوب هستند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار