تبلیغات

توهین و حرمت شکنی فرزاد حسنی به مهمان برنامه اکسیر

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  در برنامه پنج شنبه اکسیر( 16اردیبهشت 95) ، اتفاقی رخ داد که نه فقط یک شوخی بی مورد، بلکه بداخلاقی و  حرمت شکنی را به تصویر کشید و میلیون ها بیننده نیز شاهد آن بودند.

سناریوی زشتی که نه تنها مجری برنامه بلکه تمامی عوامل تهیه و پخش برنامه اکسیر در اجرای آن خواسته یا ناخواسته سهیم بودند. یکی از میهمانان را دعوت و تصویری برای او پخش میکنند که وی باید تشخیص دهد نام شخصی که تصویرش نمایش داده شده چیست.

در این بین فرزاد حسنی مجری برنامه که به تازگی نیز از ممنوع التصویری درآمده، در یک اقدام بسیار زشت و ناپسند با لحنی تمسخر آمیز شروع به گفتن جملاتی میکند که شخصیت مهمان را زیر سوال می برد و حرمت او را که سن و سالی هم دارد وقیحانه می شکند.

جملاتی که همه آنها با تحقیر و لحنی توهین آمیز  مطرح شدند.

  ((فهمیدی زنه نه؟)) ، ((خیلی باهوشیا))، ((نخالگی در ما دیدی؟ پخمه ایم)) از جمله عبارات بی ادبانه فرزاد حسنی در مقابل مهمانی است که از او بزرگتر است و این برای یک مجری تلویزیون که ادعای اجرا و نام هنرمند را یدک می کشد موجب شرمساری است. در پایان مسابقه نیز آقای مجری دست از بی احترامی برنداشته و جعبه جایزه را می آورد و به مهمان میگوید که درب جعبه را بازکند، وقتی مهمان برنامه جعبه را باز میکند با یک جعبه زرشک مواجه می شود و مجری برنامه درحالی که باز اورا مسخره میکند به حضار و دیگر مهمانان نیز تاکید میکند که همگی با صدای بلند بگویند ((زرشک))! و در ادامه میگوید: زرشک چی داره؟مزه داره!))،((فک کردی ما 50میلیون پول بی زبونو در مقابل اطلاعات کم شما   و اطلاعات غلط به شما میدیم؟)) ((زرشک دوسداری؟خیلی آب زرشک خوبه))  و دست در جیب مهمان کرده و در جیب او زرشک میریزد! 

بعد از پخش این برنامه، بسیاری از بینندگان این برنامه، بی احترامی مجری را برنتابیدند و در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به نقد آن پرداختند و نسبت به این اقدام ناپسند فرزاد حسنی وعوامل اکسیر واکنش نشان دادند.

این رفتار مجری برنامه «اکسیر» همانطور که بحث‌های زیادی را در بین مردم به ویژه در فضای مجازی به دنبال داشته است جا دارد مورد بررسی قرار گیرد تا ضمن پرهیز از ادامه شکل‌گیری رفتارهایی از این دست، هم فرزاد حسنی هم دیگر مجریان مربوطه رهنمودهایی برای شیوه اخلاقی‌تر و حرفه ای‌تر کار خود دریافت کنند.

سوال این جااست که آیا بعد از ضبط برنامه هیچ یک از عوامل سازنده این برنامه حتی یک بار هم این صحنه ها را ندیده اند؟آیا با این موج اعتراض به رفتار ناشایست مجری، بازپخش کامل برنامه، اقدام صحیحی بود؟ هر انسانی در مواجه با این تصاویر و رفتارها باید با خود فکر کند که اگر در مورد خودش نیز چنین رفتاری آن هم در رسانه ملی میشد، چه حس و حالی به وی دست می داد، شوخی و خنده جایگاهی دارد که آن هم تعریف شده است. تا پیش از این نیز مواردی از این دست در برخی برنامه ها نظیر خندوانه و شب کوک نیز دیده شده بود که عذرخواهی فرزاد حسنی و عوامل برنامه اکسیر و عزم جدی برای اخلاقگرایی، کمترین انتظاری است لازم است به آن توجه شود.
منبع:شریان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار