تبلیغات

ويدئو/ پرواز مسحورکننده ۲۴ پهپاد

آخرين خبر/ اين 24 پهپاد درآخرين فيلم از استوديوي magicLab نيويورک، طيف وسيعي از حرکات آکروباتيک را انجام مي دهند.

آنچه در اين ويديو مي بينيد، دسته اي از پرندگان نيست، بلکه گروهي از پهپاد ها است. اين 24 پهپاد درآخرين فيلم از استوديوي magicLab نيويورک، طيف وسيعي از حرکات آکروباتيک را انجام مي دهند و محيط اطراف خود را براي عبور از ميان موانع تجزيه و تحليل مي کنند.
اين شيرين کاري چشم نواز توسط مدير اين استوديو و شعبده باز سايبري، Marco Tempest ايجاد شد. Tempest توضيح داد که اين ويديو به مردم اجازه کشف "تکنولوژي انسان مانند" را مي دهد، او توضيح داد چون جهان به طور فزاينده به سمت استقلال مي رود اين تکنولوژي بايد "نتايج دراز مدت" داشته باشد.
اين ويديو با همکاري Daito Manabe و Motoi Ishibashi و تيم تحقيقاتي Rhizomatiks آنها در توکيو ساخته شد. Manabe شرح داد" با کنترل حرکت آزادانه پهپاد ها از طريق يک فضاي سه بعدي مي توانيم تصاوير ذهني مان را در دنياي واقعي به اجرا در آوريم."
اين مسئله که چگونه پهپاد ها به زيبايي در زندگي ما ادغام شوند، قبلا توسط Tempest در TED Talk سال 2014 کشف شد. در آن زمان او تکنولوژي سنسور و ويژگي هاي ايمني دستيار رباتيک خود را نشان داد.
از آنجا که پهپاد ها در همه جا وجود دارند، کنترل ايمن آنها بسيار مهم است. اين تکنولوژي در حال حاضر به صورت آزمايشي عرضه شده و پيش بيني هايي براي پرواز قطب نماها و سايبان هاي هوشمند در فيلم سازي براي آينده صورت گرفته است.
اين فيلم بدون ترجمه فارسي است و العالم آنرا منتشر کرده است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد

برای مشاهده ویدئو مرورگر خود را بروز نمائید


منبع: آخرين خبر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.