تبلیغات

بازگشت مجروحان مدافع حرم به کشور

بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه کربلای مازندران 13 تن از دلاورمردان این سپاه که به عنوان مستشار نظامی و مدافع حرم به سوریه اعزام شده بودند ، چند روز پیش با بدعهدی گروه های تکفیری و شکستن آتش بس در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسیدند.

باشگاه خبرنگاران جوان: بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه کربلای مازندران 13 تن از دلاورمردان این سپاه که به عنوان مستشار نظامی و مدافع حرم به سوریه اعزام شده بودند ، چند روز پیش با بدعهدی گروه های تکفیری و شکستن آتش بس در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسیدند.

9 نفر از مجروحان مازندرانی در شهرک خان طومان سوریه به کشور بازگشتند.

سخنگوی سپاه کربلای مازندران وضع عمومی 21 مجروح ایرانی مدافع حرم در سوریه را مطلوب بیان کرد و گفت: 9 نفر از مجروحان مازندرانی در شهرک خان طومان سوریه به کشور بازگشتند.سرهنگ حسینعلی رضایی افزود: 4 نفر از این رزمندگان با درمان سراپایی به آغوش گرم خانواده خود برگشتند و 5 نفر دیگر از این عزیزان نیز با انتقال به کشور برای مداوای بهتر در بیمارستان بقیه الله تهران تحت درمان هستند.به گفته وی؛ بقیه مجروحان باتوجه به شرایط متفاوت جسمانی با یک درمان سطحی روزهای آینده وارد کشور خواهند شد و به کانون گرم خانواده خود خواهند پیوست.

بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه کربلای مازندران 13 تن از دلاورمردان این سپاه که به عنوان مستشار نظامی و مدافع حرم به سوریه اعزام شده بودند ، چند روز پیش با بدعهدی گروه های تکفیری و شکستن آتش بس در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسیدند.مازندران پیش از این نیز 17 شهید برای دفاع از حرم خاندان اهل بیت (ع) در سوریه تقدیم کرده بود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار