تبلیغات

وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی 

جانت جکسون خواهر مایکل جکسون در عین این که 50 سال سن داشت،باردار شد و با سلامت کامل نوزاد خود را به دنیا آورد. وی اخیرا به دین اسلام گرویده است. به گزارش پارس ناز جانت خواننده آهنگ محبوب “The Way Love Goes” و شوهر قطری اش ویسام المانع روز سه شنبه صاحب اولین فرزند خود پسری به نام عیسی المانع شدند.

سخنگوی او در بیانیه ای به مجله پیپل گفت: “جانت جکسون و شوهرش ویسام المانع از به دنیا آمدن پسرشانعیسی المانع بسیار هیجان زده هستند. جانت وضع حمل سالم و بدون استرسی داشت و اکنون در حال استراحت است.”
وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

جانت جکسون خواهر مایکل جکسون فرزندش را به دنیا آورد

این ستاره 50 ساله در طول دوران بارداری اش خود را از دوربین ها و عموم دور نگاه داشت ولی به گزارش پارس ناز یک بار در اوایل ماه نوامبر پیامی در شبکه اجتماعی برای هوادارانش منتشرکرد و نوشت حالش خوب است.“سلام به همه شما… مدتی می شود که نبودم… ولی هنوز هم می شنوم… عشق و دعاهای شما رااحساس می کنم…. متشکرم… و حالم خوب است.”
وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

جانت جکسون و شوهرش ویسام المانع

جانت جکسون در ماه اوکتبر بارداری خود را اعلام کرد ولی بر طبق گزارشات دچار تهوع های شدیدصبحگاهی بود. منبع نزدیکی به این ستاره گفته بود:”جانت بسیار هیجان زده است و حالش خوب است.او بی صبرانه منتظر به دنیا آمدن فرزندش است و فکر می کند این یکی از بهترین اتفاقات زندگی اوست.

وی در وضعیت خوبی به سر می برد و تا زمان وضع حمل در استراحت خواهد بود. او خودش نیز ازمشکلاتی که ممکن است به دلیل سن بالا پیش آید مطلع است ولی اکنون پزشکان اطلاع دادند وضعیت اوخوب است…”جرماین برادر بزرگتر جانت نیز در مصاحبه ای در مورد بارداری خواهرش گفته بود: “او مادر بسیارخوبی خواهد شد چرا که زنی بسیار سرسخت و محکم است.

ولی من به او گفتم اگر نیاز به مهارت هایوالدینی و یا نگهداری کودک داشتی به من بگو، چون من در عوض کردن پوشک بچه در دنیا بهترینم!”
وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

جانت با پوشش اسلامی در لندن در ماه اوکتبر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.