تبلیغات

درختی در بین زمین و آسمان در واشنگتن +تصاویر -آکا

.

1395/02/25

گالری عکس،آلبوم عکس آکاعکس های جالب و زیبا

آکاایران: مجله آکا ایران: این درخت که در میان مردم محلی به «درخت زندگی» مشهور است، روی لبه یک صخره در حاشیه پارک ملی المپیک واشنگتن قرار دارد. این صخره در حال فروریختن است و تنها اندکی از ریشه های درخت درون این خاک سست باقی مانده است. برخی این پدیده را معجزه می دانند و بعضی جاودانگی؛ اما درواقع این مسئله انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی این درخت را نشان می دهد. علی رغم تماس بسیار کم ریشه ها با خاک و بدترین طوفان های منطقه، سالیان سال است که درخت زندگی سرسبز مانده و برگ می دهد.

به گزارش آکاایران: طبق روایت های مختلف، به دنبال عبور رودخانه ای کوچک در آن منطقه، خاک زیر درخت در طی دهه ها شسته شد وفضایی خالی زیر درخت به وجود آورد که  بومیان به آن «غار ریشه درختی» می گویند.

,he tree in the air in washington + pictures,درخت زندگی,درخت معلق,[categoriy]

درختی در بین زمین و آسمان در واشنگتن +تصاویر -آکاhe tree in the air in washington + pictures,درخت زندگی,درخت معلق,درختی در بین زمین و آسمان در واشنگتن +تصاویر,خبرهای جهان,عکس های جالب

آکاایران: درختی در بین زمین و آسمان در واشنگتن +تصاویر

,he tree in the air in washington + pictures,درخت زندگی,درخت معلق,[categoriy] ,he tree in the air in washington + pictures,درخت زندگی,درخت معلق,[categoriy] ,he tree in the air in washington + pictures,درخت زندگی,درخت معلق,[categoriy]

عکس های جالب و زیبا -


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار