تبلیغات

بهترین بازیکن فصل: تصمیمی برای رفتن از استقلال ندارم

مهاجم استقلال خوزستان که بر اساس تعداد دفعات حضور و میانگین امتیازات کسب‌شده از سوی مربیان تیم‌ها، به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد گفت:‌این افتخار بزرگی برایم محسوب می‌شود.

رحیم زهیوی که دو گل در دیدار پایانی لیگ برابر ذوب‌‌آهن به ثمر رساند، بر اساس تعداد دفعات حضور و میانگین امتیازات کسب‌شده به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد.

او در این خصوص گفت: برای من افتخار بزرگی است که از دید آنالیزورها و مربیان و کارشناسان به عنوان بهترین انتخاب شدم. نمی‌دانم چه باید بگویم، فقط این را می‌گویم که مدیون کادر فنی و هم‌بازی‌هایم هستم و باید از زحمات خانواده‌ام نیز تشکر کنم.

زهیوی در مورد قهرمانی تیمش عنوان کرد: اطمینان و ایمان به قهرمانی داشتیم و تیم شایسته‌ای بودیم. مطمئنا لیاقت قهرمانی را داشتیم و خدا را شکر که به این عنوان رسیدیم. از همان ابتدای لیگ یا اول بودیم یا دوم و در نهایت به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم رسیدیم. امیدوارم در آسیا نماینده خوبی برای ایران باشیم.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد وضعیت خودش برای فصل بعد گفت: یک فصل دیگر قرارداد دارم که البته مشروط است. چند پیشنهاد هم دارم ولی هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام. فعلا می‌خواهم استراحت کنم و از قهرمانی تیمم لذت ببرم.

تستیم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار