تبلیغات

به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!

کد خبر: ۴۵۷۸۳۳

۱۶۴  بازدید

در این شهر که یکی از امن ترین شهرهای دنیا محسوب می شود مکان های دیدنی فراوان است اما جالب ترین جاذبه شهر "مزرعه گیبز" است.

وبسایت توریسم آنلاین: آوکلند،پرجمعیت ترین شهر در نیوزیلند که در سالهای 1842 تا 1865 پایتخت آن بوده است اما اکنون "ولینگتون" پایتخت این کشور است.

در این شهر که یکی از امن ترین شهرهای دنیا محسوب می شود مکان های دیدنی فراوان است اما جالب ترین جاذبه شهر "مزرعه گیبز" است.

در این مزرعه مجموعه سازه های مدرن و جالب وجود دارند که متعلق به سرمایه دار و تاجر نیوزیلندی "آلن گیبز" است و تنها در روزهای مشخصی از سال بازدید عمومی البته به صورت رایگان و با هماهنگی قبلی دارد.

مجسمه های موجود توسط هنرمندان بین المللی در مزرعه 400 هکتاری اجرا و ساخته شده اند که در مجموع ،کلکسیونی خصوصی و بی نظیر را بوجود آورده اند.

به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید!  به مزرعه «گیبز» خوش آمدید! 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.