تبلیغات

بیماری ناشناخته علی کریمی روی صورتش + تصاویر

به گفته پزشک ها، این بیماری جزو امراض ناشناخته و نادر است و هنوز کسی دلیلش را نمی داند. آلوپسی علل متفاوتی مانند هورمونی، خود ایمنی، عوارض داروها، کم‌خونی و دیگر عوامل دارد.

بیماری ناشناخته علی کریمی روی صورتش

بیماری ناشناخته علی کریمی

آخرین تصاویری که از علی کریمی منتشر شده گویای این است که او با مشکل ریزش سکه ای مو روبرو شده است.

 علی کریمی قبل از برگزاری آخرین هفته لیگ برتر، بارها به حمایت از پرسپولیس تیم محبوبش پرداخت. او در تمرین این تیم هم آفتابی شد و صحبت هایی در حمایت از پرسپولیس به زبان آورد.

فارغ از حمایت او و همینطور صحبت هایش، تصاویر منتشر شده از کریمی در تمرین پرسپولیس نشان می دهد او با مشکل تازه ای روبرو شده است. این تصاویر به خوبی گویای آن است که بخشی از ریش های علی کریمی ریخته است.

اما چه مشکلی برای جادوگر پیش آمده است؟ کریمی با مشکلی به نام 'ریزش سکه ای مو' یا آلوپسی آره آتا روبرو شده است. این بیماری اغلب با ریزش موی سر مواجه است ولی می تواند در سایر قسمت های بدن مانند سر، ابرو، ریش، سبیل، مژه و ... هم دیده شود.

به گفته پزشک ها، این بیماری جزو بیماری های ناشناخته است و هنوز کسی دلیلش را نمی داند. آلوپسی علل متفاوتی مانند هورمونی، خود ایمنی، عوارض داروها، کم‌خونی و دیگر عوامل دارد.

رشد مجدد موها در 34 تا 50 درصد موارد و حتی گاهی تا 80 درصد موارد، تا یک سال بعد از شروع بیماری، اتفاق می‌افتد و به همین دلیل کریمی هم باید مدتی منتظر بماند تا این مشکلش حل شود. تابناک امیدوار است این مشکل کوچک تنها در همین حد بماند و عواقب دیگری برای ستاره بازنشسته و تکنیکی اما جوان فوتبال ایران نداشته باشد.

بیماری ناشناخته علی کریمی روی صورتش

بیماری ناشناخته علی کریمی


 بیماری ناشناخته علی کریمی روی صورتش

بیماری علی کریمی روی صورتش

تابناک ورزشی

اخبار مرتبط:

راز پیراهن آبی علی کریمی که نزدیک بود سکته کند + عکس

دختر علی کریمی و تلاش نافرجام یک عکاس + عکس

تصاویری از تغییر چهره عجیب علی کریمی در گذر زمان

علی کریمی سوار بر پیکان گوجه‌ای مدل 57 + عکس

عکس دردناک در اینستاگرام علی کریمی

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار