تبلیغات

قلعه نویی مهاجم استقلال را می خواهد

سرمربی تیم فوتبال استقلال این روزها از دست مهاجم جوان خود به شدت ناراحت است.

کاپ: علیرضا رمضانی پدیده فصل گذشته استقلال مدت ها است که از فرم مطلوب دور افتاده و در این تیم به بازی گرفته نمی شود.
 
پیش از این عنوان شده بود که وی تنها به دلیل مصدومیت نمی تواند برای استقلالی ها به میدان برود اما چندی قبل دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در جلسه ای با سرمربی این تیم اعلام کرد که این بازیکن برای بازی کردن مشکلی ندارد ولی با این حال رمضانی جوان در تمرینات شرکت نمی کرد و یا اگر هم بود انگیزه لازم را نداشت.
 
سرمربی استقلال در یکی از تمرینات این هفته وقتی با رمضانی مواجه شد به وی اجازه تمرین نداد و در جمع بازیکنان ضمن انتقاد از وی گفت: «پس تو کی خوب می شوی؟ هر روز یک بهانه برای تمرین نکردن داری و حالا هم نمی خواهد تمرین کنی!»
 
این مسایل البته ریشه چند ماهه دارد و نام امیر قلعه نویی سرمربی سابق استقلال در گوشه کنار آن شنیده می شود.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی چند ماه قبل و در روزهای ابتدایی ورودش به تراکتورسازی رسما خواهان جذب علیرضا رمضانی شد و از طریق یک دوست مشترک برای مظلومی پیغام فرستاد و این پاسخ را شنید: «من به دشمنم بازیکن نمی دهم!»
 
این حرف در حالی منتقل شد که مظلومی بعدها از شنیدن آن متعجب شد و اعلام کرد من چنین حرفی نزده ام و تا امروز هیچ کس نگفته که باشگاه تراکتورسازی رمضانی را می خواهد.
 
اکنون بعد از ماه ها سرمربی تراکتورسازی همچنان علیرضا رمضانی را می خواهد و این بازیکن نیز به شدت در تلاش است تا با اخذ رضایتنامه اش راهی تبریز شود اما در این بین مانعی بزرگ به نام مظلومی را برابر خود می بیند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار