تبلیغات

متهم منکر تعرض به زن متاهل شد

متهم منکر تعرض به زن متاهل شد

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): پسری که متهم است در پوشش راننده، زنی متاهل را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده است در دادگاه منکر اتهام خود شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  آبان پارسال زنی ٢٨ ساله به کلانتری یافت‌آباد مراجعه و از پسری جوان به اتهام تعرض شکایت کرد. او به کارآگاهان گفت: «امروز وقتی می‌خواستم به خانه مادرم بروم، سوار یک پراید شدم. راننده آن پسری جوان بود که در راه سر صحبت را باز کرد اما مدتی بعد تغییر مسیر داد و مرا به حاشیه یافت‌آباد برد. آنجا نگه داشت و به سمتم حمله کرد و مورد ضرب و شتم قرار داد. من مقاومت کردم اما او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و فرار کرد. » شاکی که موفق به گرفتن شماره پلاک متهم شده بود، آن را در اختیار کارآگاهان قرار داد و باعث شد تا متهم در کمتر از چند ساعت از سوی پلیس دستگیر شود. او که مردی ٢٨ ساله است اما در بازجویی‌ها اتهام خود را رد کرد و گفت: «من آن روز شاکی را سوار ماشینم کردم. پس از مدتی وسوسه شدم اما به او تعرض نکردم و فقط من او را مورد آزار جنسی قرار دادم.» با ثبت اعتراف متهم، پرونده برای صدور حکم در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده قرارگرفت. شاکی در این شعبه گفت: «متهم آن روز مرا به حاشیه خیابان کشاند و پس از ضرب و شتم مورد تعرض قرار داد. پس از این حادثه من مشکلات روحی و روانی پیدا کرده‌ام و با شوهرم به مشکل خورده‌ام. »

پس از او متهم پشت جایگاه ایستاد و با انکار دوباره اتهام تعرض گفت: «من قبول دارم که شاکی را سوار ماشینم کردم و مورد ضرب و شتم قرار دادم اما من هیچ تعرضی نکرده‌ام و فقط آزار جنسی داده‌ام.» در پایان دادگاه، قضات وارد شور شدند تا رای نهایی را صادر کنند.

در گروه تلگرامی شما نیوز عضو شوید

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار