تبلیغات

«صلاح عبدالسلام» در دادگاه سکوت کرد

متهم حملات خونبار آبان ماه گذشته در پاریس همچنین از تایید اظهارات اولیه خود در مقابل اعضای پلیس و قاضی بازپرس بلژیک نیز خودداری کرد.

خبرگزاری ایرنا: متهم حملات خونبار آبان ماه گذشته در پاریس همچنین از تایید اظهارات اولیه خود در مقابل اعضای پلیس و قاضی بازپرس بلژیک نیز خودداری کرد.

 «صلاح عبدالسلام» تنها نجات یافته و شریک حمله های تروریستی 13 نوامبر (22 آبان 94) پاریس امروز (جمعه) در اولین جلسه دادگاه فرانسه مقابل قاضی تحقیق سکوت کامل اختیار کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دادستانی فرانسه اعلام کرد: صلاح عبدالسلام از حق خود برای سکوت در برابر قاضی تحقیق از ابتدای جلسه بازپرسی تا انتهای آن استفاده و از پاسخ دادن به سئوالات قاضی خودداری کرد.

دادستانی فرانسه افزود: او درباره اینکه چرا سکوت اختیار کرده نیز پاسخی نداد.

متهم حملات خونبار آبان ماه گذشته در پاریس همچنین از تایید اظهارات اولیه خود در مقابل اعضای پلیس و قاضی بازپرس بلژیک نیز خودداری کرد.

«فرانک بروتون» یکی از وکلای مدافع عبدالسلام 26 ساله به فرانس پرس گفت: نمی خواست امروز چیزی بگوید...بعدها خواهد گفت.

وی افزود: عبدالسلام خواست از حق خود برای سکوت استفاده کند و باید به او وقت داد.
عبدالسلام که یک فرانسوی متولد بلژیک است تنها بازمانده گروهی است که 13 نوامبر (22 آبان 94) در سلسله حملات بمب گذاری و تیراندازی در پاریس مشارکت داشته است. در این حملات تروریستی 130 نفر را کشته شدند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار