تبلیغات

اینتل دو مدیر ارشد خود در زمینه اینترنت اشیاء را از دست داد -آکا

1395/03/01

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- کمپانی تراشه ساز اینتل دو تن از مدیران ارشد خود که رهبران بخش کلیدی تمرکز بر اینترنت اشیا و دستگاه های تلفن همراه بودند از دست داد.

,اینتل,مدیر,ارشد,[categoriy]

اینتل دو مدیر ارشد خود در زمینه اینترنت اشیاء را از دست داد -آکااینتل,مدیر,ارشد,زمینه,اینترنت,اشیاء

آکاایران: اینتل دو مدیر ارشد خود در زمینه اینترنت اشیاء را از دست داد

کمپانی مشهور تراشه ساز اینتل دو تن از مدیران ارشد خود که رهبران بخش کلیدی تمرکز بر اینترنت اشیاء و دستگاه های تلفن همراه بودند را از دست داد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوایرر، اسامی این دو و دلیل ترکشان از اینتل در بیانیه ای در یک ایمیل توسط برایان کرزانیچ مدیرعامل این شرکت بصورت عمومی و شفاف توضیح داده شده است.

اولین نفر "داگ دیویس" است که ۳۲ سال برای این شرکت کار کرده و در شرف بازنشستگی در پایان سال بود و اخیرا سرپرستی گروه اینترنت اشیاء را به دست گرفته بود.

دومین مدیر اجرایی که اینتل را ترک می کند، "کرک اسکاگن" است و دلیل رفتنش از این کمپانی این است که او به دنبال فرصت حرفه ای جدیدی برای خود می گردد. او به مدت ۲۴ سال مداوم از زندگی اش را در خدمت اینتل سپری کرده بود و اخیرا به عنوان معاون رییس ارشد این شرکت، گروه محاسبات را تشکیل داده بود.

,اینتل,مدیر,ارشد,[categoriy]
از دست دادن این دو مدیر باسابقه و موثر، قطعا یک اتفاق ناخوشایند برای شرکت اینتل محسوب می گردد، و به ویژه بخش اینترنت اشیاء که از عرصه ها رقابتی در میان شرکت های صاحب نام جهان است.

اینتل در حال حاضر به انتظار یافتن مدیر جدیدی برای اسکاگن است.
کرازنیچ ضمن تشکر از خدمات هر دو مدیر برجسته خود اعلام کرد: «هریک از آنها ابزاری موثر برای موفقیت اینتل بودند. احتمالا آنها را از دست دادیم اما امید برای دستاوردهای خوب برایشان داریم.»
 

دنیای اینترنت -


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار