تبلیغات

آدم‎ربايي براي سرقت طلا و گوشواره از زن جوان

آدم‎ربايي براي سرقت طلا و گوشواره از زن جوان

ميزان/ مدير روابط عمومي و ارتباطات دادگستري استان گيلان از دستگيري سه تن از آدم‎ربايان در رودبار که حين اقدام به اين کار طلاهاي يک زن جوان را دزيده بودند خبر داد.

هفته گذشته گزارش وقوع يک فقره آدم‎ربايي در رودبار به دادگستري استان گيلان داده شد.
محمد رحيمي مديرروابط عمومي و ارتباطات دادگستري استان گيلان در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقي و قضايي خبرگزاري ميزان، در اين رابطه اظهار کرد: 3 تن از آدم ربايان زن جواني را محاصره و در نهايت طلاها و گوشواره‌هاي وي را دزديده و هنگامي که سعي در سوار کردن او در خودرو را داشتند اين زن خود را به خارج از اتومبيل پرتاب مي‎کند. وي ادامه داد: با مشاهده اين صحنه مردم وارد صحنه شده و جلوي حرکت اتومبيل را گرفته و با همکاري مردم هر سه متهم تحويل نيروي انتظامي داده شد. رحيمي افزود: اين 3 تن ادم ربا پس از دستگيري روانه زندان شدند.

مديرروابط عمومي و ارتباطات دادگستري استان گيلان در پايان با اشاره به مجازات جرکم آدم‎ربايي در قانون گفت: طبق ماده 621 کتاب تعزيرات قانون مجازات اسلامي، مجازات جرم آدم‌ربايي ساده، حبس از 5 تا 15 سال است و در صورتي که سن مجني‌عليه کمتر از 15 سال يا ربودن با استفاده از وسيله نقليه باشد يا به مجني‌عليه آسيب جسمي يا حيثيتي وارد شود، مرتکب به حداکثر مجازات يعني 15 سال حبس محکوم خواهد شد و در صورت ارتکاب جرايم ديگر به مجازات آن جرم نيز محکوم مي‌شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.