تبلیغات

4گوشه دنيا/ هراس مردم يک شهر از حضور يک پلنگ

4گوشه دنيا/ هراس مردم يک شهر از حضور يک پلنگ

فردا/ ورود يک پلنگ به مناطق مسکوني در شهري در ايالت بنگال غربي هند، آرامش مردم و نظم اين شهر را برهم زد. بر اساس گزارش ديلي‌ميل، تلاش مردم شهر «رايگانج»(Raiganj) براي به دام انداختن اين پلنگ با فرار کردن اين حيوان و زخمي شدن يک شهروند خاتمه يافت.
ويدئوي منتشرشده اين حادثه نشان مي‌دهد گروهي از مردم تلاش مي‌کنند پلنگ را به دام بياندازند ولي حريف اين حيوان نمي‌شوند.
«سوميت ناندا»(Sumit Nandia)، عضو يک نهاد حامي حيوانات، گفت: "براي به دام انداختن پلنگي که وارد منطقه مسکوني شده بود، تلا‌ش‌هاي بسياري صورت گرفت اما اين حيوان از دست ما گريخت. يک نفر مجروح شد".
وي با اشاره به اينکه نمي‌داند اين پلنگ به کجا گريخته است، ادامه داد معلوم نيست آن‌ها بتوانند اين حيوان را به دام بياندازند.
گفته مي‌شود فرد مجروح در يکي از بيمارستان‌هاي اين شهر مداوا شده است.
حيوانات وحشي همچون پلنگ و فيل که براي يافتن مواد غذايي وارد مناطق مسکوني مي‌شوند، معمولاً خسارت‌هايي به بار مي‌آورند و بعضي اوقات جان انسان‌ها را نيز مي‌گيرند.
افزايش جمعيت انسان‌ها و کاهش محدوده زيستگاه‌هاي جانوران وحشي در هند سبب شده اين حيوانات پا به شهرها و روستاها بگذارند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فردا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.