تبلیغات

امتحانات نهايي دانش آموزان لغو نمي شود

امتحانات نهايي دانش آموزان لغو نمي شود

ميزان/ رئيس مرکز سنجش و پذيرش وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحانات نهايي دانش آموزان لغو نمي شود و برگزاري آن تا 25 دي ماه ادامه دارد.

عمادي رئيس مرکز سنجش و پذيرش وزارت آموزش و پرورش در خصوص برگزاري امتحانات نهايي دانش آموزان در روزهاي اخير اظهار داشت: امروز دوشنبه 20 دي ماه امتحانات نهايي همه دانش آموزان به ويژه در منطقه يک برگزارمي شود و حوزه هاي امتحانات نهايي در همه مقاطع داير است. وي افزود:فردا سه شنبه 21 دي ماه هيچ امتحان نهايي برگزار نخواهد شد و از قبل هم برنامه ريزي براي برگزاري امتحان در اين روز نداشتيم. رئيس مرکز سنجش و پذيرش وزارت آموزش و پرورش گفت:حوزه هاي امتحانات نهايي در روز چهارشنبه 22 دي ماه داير است.

عمادي در ادامه با بيان اينکه امتحانات نهايي دانش آموزان لغو نمي شود بيان داشت: تا به امروز امتحانات به خوبي برگزار شده و تا 25 دي ماه هم ادامه دارد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.